Що не можна дарувати на день народження: топ-7 подарунків, які можуть принести нещастя

Читать на русском
Автор
52021
Подарунок також показує ваше ставлення до іменинника
Подарунок також показує ваше ставлення до іменинника. Фото Телеграф

Якщо ви будете дарувати з радістю і побажаннями щастя, то будь-який ваш подарунок буде прийнятий з вдячністю і теплом

День народження — це особливе свято, яке ми хочемо зробити незабутнім і радісним для себе і своїх близьких. Але деякі подарунки можуть нести в собі негативне значення або навіть принести нещастя, як до прикладу, раніше подаровані вам речі. Цих та інших предметів варто уникати, щоб не образити або не налякати одержувача.

Перш за все, слід пам’ятати, що подарунок — це не тільки річ, але і символ вашого ставлення до людини. Тому важливо враховувати її смаки, інтереси, характер і стиль життя. Не даруйте те, що подобається вам, а те, що подобається йому або їй. Також не даруйте те, що вам зайве або не потрібне — це може викликати образу або показати вашу байдужість.

Але навіть якщо ви обрали подарунок з усією любов’ю і увагою, ви можете несподівано нарватися на певні табу або заборони, які пов’язані з народними повір’ями. Ось деякі з них:

Ножі, голки, ножиці та інші гострі предмети. Вони символізують розрив стосунків, сварку, конфлікт або навіть смерть. Якщо вам все ж таки подарували такий предмет, то необхідно "купити" його за символічну суму — копійку або цукерку — щоб уникнути негативних наслідків.

Годинники. Вони означають минаючий час, старіння або край життя. Також вони можуть свідчити про те, що дарувальник хоче позбутися одержувача або підганяє його. Як і в попередньому випадку, годинник треба "купити" за символічну суму.

Дзеркало. Воно вважається предметом магії і може мати двояке значення. З одного боку, воно може показувати правду і чистоту душі, з іншого — воно може ламатися і приносити нещастя. Тому дзеркало треба обережно пакувати і перевозити, а також не дарувати людям з хворобами або депресією.

Квіти. Вони — найпопулярніший і найприємніший подарунок, але також мають свої нюанси. Не даруйте жовті квіти — вони означають розлуку, зраду або ревнощі. Не даруйте квіти в парній кількості — це прийнято робити тільки на похоронах. Не даруйте квіти з колючками або тернистими стеблами — вони символізують біль, страждання або агресію.

Порожній гаманець або сумка. Вони свідчать про брак грошей, бідність або нещастя. Якщо ви хочете подарувати такий предмет, то обов’язково покладіть в нього хоча б одну монету або купюру — це принесе удачу і достаток.

Перли. Вони вважаються слізьми моря і можуть приносити сум, плач або нещастя. Якщо ви все ж таки подарували перли, то попросіть одержувача носити їх якомога рідше і не показувати їх іншим людям.

Обручка. Вона є символом кохання, вірності і шлюбу, але тільки якщо вона подарована коханою людиною. Якщо ж вона подарована іншим чоловіком або жінкою, то це може означати зраду, розлучення або конкуренцію. Тому не даруйте обручки своїм друзям, колегам або родичам.

Нагадаємо, що не рекомендується дарувати спадкові речі, такі як біжутерія, посуд, одяг або меблі. Вони можуть переносити енергетику попередніх власників і приносити нещастя, хвороби або конфлікти. Також не варто дарувати годинник, оскільки він символізує минаючий час, старіння або край життя. Якщо вам все ж таки подарували годинник, то вам треба "купити" його за символічну суму — копійку або цукерку — щоб уникнути негативних наслідків.