Як не зіпсувати новосілля: 5 речей, які не можна дарувати

Читать на русском
Автор
2617
Головне – вибирати подарунки з любов’ю і добрими побажаннями
Головне – вибирати подарунки з любов’ю і добрими побажаннями. Фото Телеграф

Якщо ви не впевнені, що подарувати на новосілля, запитайте про це господарів

Новосілля – це радісна подія в житті кожної родини, яка переїжджає в нову оселю. Це свято хочеться зробити незабутнім і приємним для себе і для гостей. Але чи знаєте ви, що дарувати на новосілля, а що ні? Є деякі речі, які вважаються недоречними або навіть небезпечними подарунками для новоселів. В цілому, з подарунками варто бути обережним, бо деякі предмети не сильно підходять для цієї ролі.

Годинник. За старовинними повір’ями, годинник символізує хід часу і неминучість смерті. Подарувавши годинник на новосілля, ви ризикуєте скоротити життя господарям або принести їм нещастя. Краще обрати щось інше для декору або практичного використання.

Ножі. Це не тільки небезпечний предмет, але й знак розбрату і сварок. Подарувавши ножі на новосілля, ви можете спричинити конфлікти між господарями або розлучення. Краще подарувати щось, що сприятиме злагоді і любові в сім’ї.

Дзеркало. Це не тільки предмет побуту, але й магічний атрибут. Подарувавши дзеркало на новосілля, ви можете передати свої негативні емоції або зачепити чужу долю. Крім того, дзеркало легко розбити, що теж вважається поганим знаменом. Краще подарувати щось, що відображатиме красу і гармонію в домі.

Рушники. Це традиційний подарунок на весілля, але не на новосілля. Подарувавши рушники на новосілля, ви можете натякнути на те, що господарям не вистачає грошей на основні речі або що вони не доглядають за собою. Краще подарувати щось, що покаже вашу повагу і зацікавлення до їхнього життя.

Квіти. Це чудовий подарунок для будь-якої урочистої події, але не для новосілля. Подарувавши квіти, ви можете створити проблеми з утилізацією відходів або алергією. Крім того, квіти швидко в’януть, що не додає оптимізму і радості. Краще подарувати щось, що буде довго служити і радувати око.

Але не варто засмучуватися, адже є ще більше речей, які можна і потрібно дарувати на новоселення. Наприклад, побутову техніку, кухонне приладдя, декор для дому, кімнатні рослини або оригінальні ручні роботи.

Нагадаємо, що не тільки подарунки на новосілля можуть привертати горе. Іноді негативна енергія проникає в квартиру через пристріт, який може бути прихованим або очевидним. Як визначити і позбутися пристріту в квартирі, читайте у нашому матеріалі. Також варто бути обережним з тим, що ви віддаєте або берете в позику. Є деякі речі, які не можна позичати або давати в борг, бо це може навести біду. Яким прикметам слід прислухатися, щоб не наробити собі проблем, дізнайтеся у нашому матеріалі.