Чому вам не слід бажати "спокійної ночі": секрети сну, які вас здивують

Читать на русском
Автор
5748
Для гарного сну користуйтеся іншими словами
Для гарного сну користуйтеся іншими словами. Фото Телеграф

Вислів "Спокійної ночі" має не ту енергетику, яку ми в неї вкладаємо

Ви звикли бажати своїм рідним і друзям "спокійної ночі" перед сном? Можливо, ви навіть не замислюєтеся над тим, що ця фраза може мати певне значення і наслідки. Вона може бути навіть шкідливішою, ніж спека.

Річ у тому, що слова мають силу, особливо ті, які ми вимовляємо перед сном. Сон – це особливий стан свідомості, коли ми відкриваємося для впливу зовнішнього і внутрішнього світу. Те, що ми чуємо або говоримо перед сном, може впливати на наші сни, настрій і здоров’я.

Тому бажати "спокійної ночі" – це не так безневинно, як може здатися. Ця фраза має давню історію і пов’язана з деякими забобонами і повір’ями. Зокрема, вона означала "мертвий спокій", коли людина помирала і його проводжали в останню путь. Також ця фраза асоціюється з безсонням, коли людина не може заснути через різні проблеми і турботи.

Бажаючи "спокійної ночі", ми можемо несвідомо передавати свої негативні емоції або проклинати людину. Також ми можемо порушити природний ритм сну і бадьорості, коли людина спить не тоді, коли їй потрібно, а коли їй бажають. Це може призвести до розладу сну, стресу і погіршення самопочуття.

Тому краще уникати такого побажання і замінити його на щось більш позитивне і доброзичливе. Наприклад, ви можете бажати "солодких снів", "доброї ночі", "приємного відпочинку" або просто "люблю тебе". Так ви покажете свою турботу і підтримку, а також допоможете людині налаштуватися на хороший сон.

Нагадаємо, що ви можете дізнатися, які вечірні молитви на прийдешній сон рекомендуються православним вірянам. Або як українська колискова "Ой ходить сон коло вікон" надихнула на створення світового хіта "Summertime".