Як дізнатися, чи айфон оригінальний: перевірені способи

Читать на русском
Автор
Прості способи, як дізнатися, чи айфон є справжнім
Прості способи, як дізнатися, чи айфон є справжнім. Фото Canva

Цими методами можна перевірити, чи айфон — оригінальний

Зрозуміла річ — якщо ми хочемо мати оригінальну техніку, то потрібно купувати її офіційних представників компанії. Однак. буває так, що немає змоги придбати нову річ і доводиться зупинятися на вживаній. Дуже часто це стосується телефонів, наприклад, компанії Apple. Важливо знати, як перевірити айфон, чи дійсно він є оригінальним. До речі, це допоможе, якщо ви загубили його.

Moyo пише, що простий спосіб перевірки айфона — за допомогою IMEI. Це окремий код, який має кожен телефон. Він складається з 15 цифр. За допомогою нього відстежується пристрій в мобільній мережі, а ще у випадку крадіжки.

  • Насамперед треба дізнатися ваш IMEI. Перейдіть у "Налаштування", зокрема, "Загальні". Знайдіть там пункт "Про інформацію" або "Про пристрій". Там можна знайти цей код.
  • Перейдіть на сторінку Apple у розділ "Check Coverage" та введіть свій IMEI. Ця опція покаже вам , чи має гаджет гарантію та сервісне обслуговування. Також ви дізнаєтесь, чи телефон зареєстрований Apple.

Також можна перевірити айфон за серійним номером. Його знаходять у розділі "Параметри" — "Загальні" — "Про пристрій". Тоді серійний номер треба ввести знову ж таки на сайті Check Coverage. Якщо ж айфон — справжній, ви побачите інформацію про гарантію та модель телефона.

Ще один простий метод — перейти у магазин застосунків AppStore. Якщо після натискання на іконку, ви потрапляєте саме в цю програму, а не наприклад, у Google Play від Android — значить все добре.

Є сенс звернути увагу й на зовнішній вигляд айфона. Логотип яблука на задній частині гаджету має бути чітким і якісним. Корпус повинен бути рівним і без тріщин. Шрифт як на пакуванні, так і в пристрою має бути виразним. Вага і розмір повинні відповідати характеристикам у документації.

Раніше "Телеграф" писав про те, як зробити, щоб iPhone тривалий час не розряджався. Грає роль оптимізована зарядка акумулятора, що зменшить зношування батареї.