Чим не можна протирати екран телефону, щоб не пошкодити його

Читать на русском
Автор
2767
Ці засоби та предмети тільки нашкодять телефону
Ці засоби та предмети тільки нашкодять телефону. Фото Freepik

Цими засобами заборонено протирати дисплей гаджетів

Екран телефону та будь-якого іншого електронного гаджета потребує догляду та трепетного відношення. Делікатний дисплей легко зіпсувати, використовуючи неправильний засіб для протирання. "Телеграф" вже розповідав, як заряджати телефон в авто, щоб не зашкодити батареї, а сьогодні ділиться, чим не можна протирати екран смартфона.

Як виявилося, є деякі засоби та предмети, якими категорично заборонено протирати телефон, пише apostrophe.ua. Використовуючи ці засоби, ви можете завдати непоправної шкоди дисплею гаджета.

Чим не можна протирати екран телефону?

Хімічні речовини

Агресивні хімічні засоби, наприклад порошки, спиртові рідини, перекис водню не можна використовувати для протирання телефону. Справа в тому, що вони можуть пошкодити захисний шар і залишають розводи.

Зубна паста

Деякі "експерти" в інтернеті пропонують використовувати зубну пасту для протирання екрана телефону, вона нібито здатна маскувати дрібні тріщини. Однак цей засіб здатний нашкодити олеофобному покриттю гаджета. Тому використовувати зубну пасту не варто, якщо не хочете міняти екран улюбленого телефону.

Тканина/одяг

Не можна протирати екран телефону об джинси або футболку, і не важливо, м’яка це тканина чи жорстка. Все це може пошкодити захисне покриття, а там і до заміни екрану недалеко.

Папір

Паперові серветки та рушники теж не підходять для протирання екрана телефону. Папір може пошкодити олеофобне покриття.

Раніше "Телеграф" розповідав, як вручну очистити кеш-пам’ять програм. Звільніть пам’ять і телефон перестане глючити.