Кожен робив цю помилку: продукти, які не можна зберігати в холодильнику

Читать на русском
Автор
2814
Часто ми вважаємо холодильник ідеальним місцем для зберігання всіх наших продуктів, але це не завжди так (фото створене з допомогою ШІ)
Часто ми вважаємо холодильник ідеальним місцем для зберігання всіх наших продуктів, але це не завжди так (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Деякі продукти можуть втратити свій смак, аромат або навіть поживні речовини

Холодильник є незамінним помічником у будь-якому домі. Він дозволяє зберігати продукти свіжими протягом тривалого часу. Однак не всі продукти підходять для зберігання в холодильнику. Деякі з них можуть втратити свій смак, текстуру або навіть стати шкідливими при низьких температурах.

Ось список продуктів, які не можна зберігати в холодильнику:

  • Картопля. Картопля любить прохолодне, але не холодне місце. При зберіганні в холодильнику вона стає в'ялою, втрачає свій смак і крохмальову структуру.
  • Морква. Морква також стає в'ялою і втрачає свій смак при зберіганні в холодильнику. Краще зберігати її в сухому, темному місці при кімнатній температурі.
  • Цибуля. Цибуля виділяє газ етилен, який може прискорити псування інших продуктів. Тому її не рекомендується зберігати в холодильнику разом з іншими продуктами. Краще зберігати цибулю в сухому, темному місці при кімнатній температурі.
  • Хліб. Хліб стає сухим і жорстким при зберіганні в холодильнику. Краще зберігати його в сухому, прохолодному місці.
  • Теплолюбні фрукти, такі як помідори, банани, абрикоси, персики, дині, манго та інші. Ці фрукти люблять тепле місце. При зберіганні в холодильнику вони втрачають свій смак і аромат.
  • Шоколад. Шоколад стає крихким і втрачає свій смак при зберіганні в холодильнику. Краще зберігати його в сухому, темному місці при кімнатній температурі.
  • Оливкова олія. Оливкова олія при зберіганні в холодильнику стає мутною і густіє. Краще зберігати її в темному, прохолодному місці при кімнатній температурі.
  • Мед. Мед не псується, тому його можна зберігати в будь-якому місці. Однак при зберіганні в холодильнику він може втратити свою кристалічну структуру.
  • Консерви. Консерви, які вже відкриті, можна зберігати в холодильнику протягом декількох днів. Однак після цього їх краще викинути.

Важливо пам'ятати, що не всі продукти підходять для зберігання в холодильнику. Перед тим, як покласти продукт у холодильник, обов'язково ознайомтеся з рекомендаціями виробника.

Раніше "Телеграф" розповідав, про те як розпізнати свіже м’ясо. 8 ознак, на які ви повинні звертати увагу в магазині.