Як вимити підлогу до блиску: поради господинь

Читать на русском
Автор
2229
Правильне миття зробить підлогу сяючою
Правильне миття зробить підлогу сяючою

Ми підкажемо, як правильно мити підлогу

Чиста підлога — це не тільки запорука здоров'я, але й естетики будь-якого приміщення. Однак, щоб підлога сяяла, її потрібно правильно мити.

Етапи миття підлоги

  1. Підготовка. Перед тим, як приступити до миття підлоги, її необхідно підготувати. Приберіть з підлоги всі предмети, які можуть завадити миттю. Якщо підлога покрита килимовим покриттям, його потрібно зняти.
  2. Вимішування миючого розчину. Для миття підлоги можна використовувати покупні миючі засоби або приготувати миючий розчин самостійно. Для цього в теплій воді розчиніть трохи миючого порошку або гелю.
  3. Миття підлоги. Нанесіть миючий розчин на підлогу за допомогою швабри або губки. Починайте мити від кута і рухайтеся до середини кімнати. Після того, як всю підлогу обробите миючим розчином, залиште його на кілька хвилин.
  4. Потім промийте підлогу чистою водою за допомогою швабри або губки. Сполосніть підлогу до тих пір, поки вода не стане чистою.
  5. Витирання підлоги. Після того, як підлога буде сполоснута, протріть її сухою ганчіркою.

Лайфхаки для миття підлоги

  • Щоб підлога довше залишалася чистою, її слід мити регулярно, не допускаючи накопичення бруду.
  • Для миття підлоги краще використовувати теплу воду, а не гарячу. Гаряча вода може пошкодити деякі види підлогових покриттів.
  • Щоб підлога не залишала слідів, її потрібно мити поперек напрямку руху світла.
  • Якщо підлога покрита килимовим покриттям, його можна почистити за допомогою спеціального пилососа або мийки для килимів.

Щоб вимити підлогу до блиску, використовуйте якісні миючі засоби і дотримуйтесь рекомендацій виробника. Також не забудьте про регулярне миття підлоги, щоб вона завжди залишалася чистою та красивою.

Раніше "Телеграф" розповідав, як позбутися голок, що обпали з ялинки.