Ваш аркан Таро за датою народження: дізнайтеся, що він говорить про ваш характер

Читать на русском
Автор
2071
Таємниці вивчення карт таро (фото створене з допомогою ШІ)
Таємниці вивчення карт таро (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Кожен аркан Таро представляє певні архетипи і риси характеру

Таро — це древня система ворожіння, яка використовується для отримання інформації про минуле, сьогодення та майбутнє. Крім того, Таро можна використовувати для вивчення характеру людини. Одним із способів дізнатися більше про свій характер за допомогою Таро є розрахунок свого аркана за датою народження.

Для цього потрібно використати число свого народження. Наприклад, якщо ви народилися 4 березня, то ви 4 аркан — Імператор. Але, якщо ваша дата більше числа 22, то від цього числа потрібно відняти 22. Наприклад, ваша дата народження 24 серпня, то віднімаємо, і отримуємо 2 аркан — Жрица.

Кожен аркан Таро має своє значення і у свою чергу, ці значення можуть розповісти нам про певні риси характеру людини.

1 — Маг

Люди з 1 арканом Таро зазвичай мають сильний характер і лідерські якості. Вони впевнені в собі і завжди готові до нових викликів. Вони часто є інноваторами і прагнуть до досягнення успіху.

2 — Жрица

Люди з 2 арканом Таро зазвичай мають глибоке розуміння світу і природи людини. Вони інтуїтивні і чутливі до енергій, які їх оточують. Вони часто є духовними людьми і прагнуть до пізнання та самовдосконалення.

3 — Імператриця

Люди з 3 арканом Таро зазвичай мають творчий дух і люблять життя. Вони чуттєві і люблять піклуватися про інших. Вони часто є хорошими батьками і партнерами.

4 — Імператор

Люди з 4 арканом Таро зазвичай мають сильну волю і прагнення до порядку. Вони дисципліновані і відповідальні. Вони часто є хорошими організаторами і керівниками.

5 — Іерофант

Люди з 5 арканом Таро зазвичай мають сильні моральні цінності і віру. Вони справедливі і чесні. Вони часто є духовними вчителями і наставниками.

6 — Закохані

Люди з 6 арканом Таро зазвичай романтичні і люблять ризикувати. Вони інтуїтивні і чутливі до почуттів інших. Вони часто є хорошими коханцями і друзями.

7 — Колесниця

Люди з 7 арканом Таро зазвичай мають сильну волю і прагнення до досягнення своїх цілей. Вони амбітні і наполегливі. Вони часто є успішними в бізнесі або кар'єрі.

8 — Справедливість

Люди з 8 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття справедливості і прагнуть до гармонії в світі. Вони справедливі і чесні. Вони часто є хорошими юристами або миротворцями.

9 — Відлюдник

Люди з 9 арканом Таро зазвичай мають глибоке розуміння себе і світу. Вони інтуїтивні і чутливі до внутрішніх процесів. Вони часто є духовними людьми і прагнуть до пізнання та самовдосконалення.

10 — Фортуна

Люди з 10 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття долі і вірять у карму. Вони часто є успішними в житті, але їхній успіх може бути і несподіваним.

11 — Сила

Люди з 11 арканом Таро зазвичай мають сильну волю і здатність долати труднощі. Вони витривалі і наполегливі. Вони часто є хорошими спортсменами або військовими.

12 — Повішений

Люди з 12 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття самопожертви і готові віддати себе іншим. Вони інтуїтивні і чутливі до потреб інших. Вони часто є хорошими волонтерами або благодійниками.

13 — Смерть

Люди з 13 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття трансформації і готові до змін. Вони інтуїтивні і чутливі до змін у світі. Вони часто є хорошими психологами або терапевтами.

14 — Поміркованість

Люди з 14 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття балансу і гармонії. Вони мудрі і дипломатичні. Вони часто є хорошими лідерами і посередниками.

15 — Диявол

Люди з 15 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття влади і прагнуть до задоволення своїх бажань. Вони амбітні і наполегливі. Вони часто є успішними в бізнесі або кар'єрі.

16 — Башня

Люди з 16 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття кризи і готові до змін. Вони інтуїтивні і чутливі до змін у світі. Вони часто є хорошими психологами або терапевтами.

17 — Зірка

Люди з 17 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття надії і прагнуть до світлого майбутнього. Вони оптимістичні і вірять у себе. Вони часто є хорошими вчителями або лідерами.

18 — Місяць

Люди з 18 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття інтуїції і здатності бачити те, що приховано від інших. Вони чутливі до енергій, які їх оточують, і часто мають дар ясновидіння. Вони часто є хорошими психологами, терапевтами або духовними вчителями.

19 — Сонце

Люди з 19 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття радості і щастя. Вони позитивні і оптимістичні. Вони часто є хорошими вчителями, лідерами або артистами.

20 — Суд

Люди з 20 арканом Таро зазвичай мають сильне почуття карми і вірять у другі шанси. Вони справедливі і чесні. Вони часто є хорошими юристами або миротворцями.

21 — Світ

Люди з 21 арканом Таро зазвичай мають сильні інтуїтивні здібності та розвинене почуття єдності з природою. Вони часто є творчими і духовними людьми, які прагнуть до самовдосконалення.

22 — Шут

Люди з 22 арканом Таро зазвичай мають сильну інтуїцію, розвинене почуття гумору та любов до пригод. Вони часто є авантюрними і безстрашними людьми, які не бояться ризикувати.

Якщо ви хочете дізнатися більше про свій характер за допомогою аркана Таро, то можете спробувати наступне:

  • Почитайте про значення свого аркана Таро. Це допоможе вам зрозуміти, які риси характеру у вас є, і як їх можна розвинути.
  • Подумайте про те, як ваш аркан Таро проявляється у вашому житті. Чи є у вас ситуації, в яких ви проявляєте особливості, характерні для вашого аркана?

Розрахунок аркана Таро за датою народження — це не панацея, але це може бути цікавим і інформативним способом дізнатися більше про свій характер.

Раніше "Телеграф" розповідав, про фінансовий гороскоп Таро на рік.