5 кіношедеврів, що надихнуть на зміни в новому році

Читать на русском
Автор
4334
Новий рік – це час нових починань (фото створене з допомогою ШІ) Новина оновлена 10 січня 2024, 14:21
Новий рік – це час нових починань (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Вони допоможуть вам зробити перший крок до змін

Новий рік – це чудова нагода позбутися від старого і почати щось нове. Фільми можуть бути чудовим джерелом натхнення для нових починань. Вони показують, що навіть у найскладніших ситуаціях завжди є шанс на краще.

Ось 5 кіношедеврів, що можуть надихнути вас на зміни в новому році:

Скафандр і метелик (2007 рік)

Рейтинг IMDb: 8.0

Цей фільм є глибоко зворушливою історією про Жана-Домініка Бобі, видатного редактора модного журналу Elle, чиє життя радикально змінилося після інсульту, який він пережив у 43 роки. Залишившись повністю паралізованим, крім здатності моргати лівим оком, він виявляє надзвичайну волю та рішучість. Бобі розпочинає працювати над своєю автобіографією, використовуючи систему спілкування, що базується на морганні одним оком. Ця історія — символ нескореності духу і здатності людини перевернути сторінку життя навіть у найскладніших обставинах.

За статевою ознакою (2018 рік)

Рейтинг IMDb: 7.1

Фільм розповідає про Рут Бадер Гінзбург, жінку, яка змінила правову систему США, виступаючи проти гендерної нерівності. Її шлях розпочинається у Гарвардському університеті, де вона стикається з гендерними упередженнями та ігноруванням. Незважаючи на численні виклики, вона не лише досягає визнання у своїй професії, але й стає символом боротьби за рівність.

Квітка пустелі (2009 рік)

Рейтинг IMDb: 7.5

Цей фільм — це відверта та натхненна історія Варіс Дірі. Вирвавшись з умов жорстокої реальності життя в Сомалі, Варіс вирушає в подорож, яка змінює її життя. Її сміливість та рішучість допомагають їй не тільки вижити, але й досягти неймовірних висот у світі моди. Варіс стає символом надії та виживання, демонструючи, що мрії можуть стати реальністю.

Список останніх бажань (2007 рік)

Рейтинг IMDb: 7.1

Фільм розповідає про двох літніх чоловіків з різними життєвими історіями, які об'єднуються в обличчі спільної невиліковної хвороби. Картер і Коул вирішують скласти список бажань, щоб використати кожну мить свого життя. Їхні пригоди показують, як важливо цінувати кожну хвилину життя і як ніколи не пізно розпочати все з чистого аркуша.

Ангел-А (2005 рік)

Рейтинг IMDb: 7.6

У центрі цієї майже казкової історії — Андре, дрібний аферист, який втратив усе, крім надії. Його життя змінюється, коли він зустрічає таємничу жінку, яка стрибає з мосту в Сену. Врятувавши її, Андре розпочинає незвичайну подорож, під час якої він вчиться впорядковувати своє життя та знаходити сенс у своїх випробуваннях. Це історія про перетворення, кохання та самопізнання.