Кіно, що надихає: 5 фільмів, які підштовхнуть вас до змін у новому році

Читать на русском
Автор
776
Ці фільми - це чудова мотивація для того, щоб почати рік з чистого аркуша(фото створене з допомогою ШІ)
Ці фільми - це чудова мотивація для того, щоб почати рік з чистого аркуша(фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

5 фільмів, які варто подивитися

Новий рік — це ідеальна можливість почати все з чистого аркуша. Кіно може бути могутнім джерелом натхнення, тому ось п'ять фільмів, які не лише розважають, але й надихають на зміни та нові починання.

1. Їсти, молитися, кохати (2010)

У цьому фільмі Джулія Робертс грає нью-йоркську журналістку, яка переживає розлучення. Вона вирішує відправитися в подорож до Італії, Індії та Балі, щоб знайти себе. По дорозі вона зустрічає людей, які допомагають їй зрозуміти, що вона шукає.

2. Моє велике грецьке весілля (2002)

Ця чарівна комедія розповідає про жінку грецького походження, яка вирішує змінити своє життя і знаходить любов там, де найменше очікує. Фільм демонструє, що ніколи не пізно змінити своє життя і що іноді щастя знаходиться прямо перед нами.

3. Дика (2014)

Оснований на автобіографічній книзі Шеріл Стрейд, цей фільм розповідає про жінку, яка вирушає в одиночний похід через Америку, щоб впоратися з особистими трагедіями. "Дика" — це потужна історія про відновлення, самозцілення та силу волі.

4. Диявол носить Prada (2006)

Цей фільм про молоду жінку, яка отримує роботу в престижному модному журналі. Вона змушена працювати на жорстоку та вимогливу редакторку, але з часом вона знаходить своє місце в цьому світі.

5. Таємне життя Волтера Мітті (2013)

Фільм про скромного редактора фотографій, який вирушає у неймовірні пригоди, виходячи за рамки свого звичного життя. Ця історія нагадує нам, що іноді для здійснення мрії потрібно просто взяти і зробити перший крок.

Кожен з цих фільмів може стати джерелом натхнення для тих, хто шукає шляхів оновлення в новому році. Вони нагадують, що кожен день — це можливість почати все спочатку.

Раніше "Телеграф" розповідав, про п’ять фільмів, які зроблять ваше Різдво незабутнім.