Додайте це у воду для поливу: такій розсаді позаздрять усі сусіди

Читать на русском
Автор
1891
Рослини будуть здорові та сильні
Рослини будуть здорові та сильні. Фото freepik.com

Скористайтеся невеликою хитрістю, щоб виростити здорову та міцну розсаду

Щоб виростити міцну розсаду томатів та перців своїми руками не обов’язково мати агрономічну освіту. Достатньо дотримуватися правил посіву насіння, створити сприятливі умови для молодих рослин і до початку дачного сезону не потрібно буде бігати по спеціалізованим магазинам у пошуках посадкового матеріалу.

Важливу роль у догляді за розсадою відіграє полив. Досвідчені дачники додають у воду різні інгредієнти, щоби виростити сильні рослини. Про один із таких повідомляє "На пенсії".

Чим поливати розсаду томатів та перців

Гарний догляд за рослинами з моменту посадки гарантує отримання здорової розсади, а згодом і врожаю. Простим поливом навряд чи можна досягти приголомшливих результатів. Тому городники з досвідом додають у воду різноманітні компоненти. Наприклад, для поливу розсади томатів та перців використовують кисломолочні продукти — кефір або сироватку.

У цих продуктах міститься кальцій, магній, фосфор та комплекс мікроелементів та вітамінів, які потрібні рослинам. До того ж полив розсади кефіром покращує здатність коренів поглинати поживні компоненти з субстрату.

Як приготувати поживний розчин для розсади

Один літр відстояної води потрібно змішати з 90-100 мл кефіру.

Як тільки в контейнерах з’являться перші сходи, їх можна поливати поживним розчином кефіру. Надалі полив можна проводити 1 раз на 10 днів.

Як і в будь-якій справі, тут важливо не перестаратися. Коли помітите, що розсада стала сильнішою, припиняйте "кисломолочні" поливи.

Рекомендується проводити полив водою з кефіром перші 2-3 тижні після висадки у відкритий ґрунт. Таким чином проводиться профілактика появи фітофтори.

Раніше "Телеграф" розповідав, як можна використовувати на городі огірковий розсіл. Ця рідина корисна для ґрунту.