Як не дати морозу вбити ваш смартфон: топ-7 порад як залишитися на зв'язку

Читать на русском
Автор
873
Збережіть заряд та залишайтеся на зв'язку з нашими перевіреними порадами (фото створене з допомогою ШІ)
Збережіть заряд та залишайтеся на зв'язку з нашими перевіреними порадами (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Зима не буде страшна для вашого смартфона

З настанням зими багато хто з нас починає переживати за свій смартфон. Адже низькі температури можуть негативно вплинути на роботу пристрою, що може призвести до його поломки. Щоб уникнути цього, важливо дотримуватися кількох простих правил.

1. Використовуйте чохол

Один із найпростіших і найефективніших способів захистити телефон від холоду — це використовувати чохол. Він допоможе зберегти оптимальну температуру всередині пристрою та запобігти його охолодженню. При виборі чохла для холоду зверніть увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Найкраще підійдуть чохли з міцного пластика або силікону. Також важливо, щоб чохол щільно прилягав до телефону, не залишаючи зазорів, через які може проникати холодне повітря.

2.Теплі кишені

Носіть телефон у внутрішній кишені одягу, ближче до вашого тіла, щоб він зберігав тепло від вашого тіла.

3.Переносна батарея

Використовуйте переносну батарею для зарядки. Холод може швидко розряджати батарею, тому мати запасний джерело живлення може бути корисним.

4. Уникайте різких перепадів температур

Різкі перепади температур також можуть негативно вплинути на роботу смартфона. Тому, коли ви виходите з холодної вулиці в тепле приміщення або навпаки, дайте своєму телефону деякий час на адаптацію до нових умов. Не намагайтеся одразу вмикати або використовувати пристрій, дайте йому акліматизуватися.

5. Не залишайте телефон на морозі на тривалий час

Якщо ви плануєте довго перебувати на вулиці в холодну погоду, краще заховати свій телефон у кишеню або сумку, де він буде піддаватися меншому впливу низьких температур. Не залишайте телефон на морозі на тривалий час, навіть якщо він у чохлі. Це може призвести до його поломки.

6. Використовуйте навушники

Якщо ви телефонуєте або слухаєте музику через вбудований динамік у своєму телефоні на вулиці в холодну пору року, звукові вібрації можуть пошкодити ваш пристрій. Щоб уникнути цього, рекомендується використовувати навушники або гарнітуру, щоб звук передавався безпосередньо в ваші вуха.

7. Використовуйте захисну плівку

Захисна плівка допоможе захистити екран вашого телефону від подряпин і тріщин, які можуть виникнути внаслідок падіння або удару. Також вона може допомогти запобігти пошкодженню екрану, якщо телефон випадково потрапить у воду.

Лайфхак

Щоб ще більше захистити свій телефон від холоду та снігу, ви можете покласти його в водонепроникний чохол-пакет.

Раніше "Телеграф" розповідав, про те як почистити пам’ять на телефоні (покрокова інструкція).