Енергетичні вампіри: хто вони і як від них захиститися

Читать на русском
Автор
52242
Взаємодія з енергетичним вампіром може змусити вас відчувати себе виснаженим (фото створене з допомогою ШІ) Новина оновлена 05 січня 2024, 07:04
Взаємодія з енергетичним вампіром може змусити вас відчувати себе виснаженим (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Уявіть собі, що ви зустрічаєтеся з людиною, яка постійно пригнічує вас, змушує відчувати себе погано, такі люди називаються енергетичними вампірами

У нашому повсякденному житті ми часто зустрічаємося з людьми, які, як нам здається, висмоктують усю нашу енергію. Ці люди, яких часто називають "енергетичними вампірами", можуть значно впливати на наше самопочуття та емоційний стан. Але хто вони такі, і як можна захистити себе від їхнього негативного впливу?

Хто такі енергетичні вампіри?

Енергетичні вампіри — це люди, які використовують свою енергію для того, щоб висмоктати її з інших людей. Вони можуть робити це різними способами, наприклад:

  • Критика і скарги. Енергетичні вампіри люблять критикувати інших людей і скаржитися на своє життя. Вони знаходять у кожній ситуації щось негативне і зосереджуються на цьому. Це може викликати у вас почуття вини, смутку або злості.
  • Жадання уваги. Енергетичні вампіри завжди прагнуть бути у центрі уваги. Вони розповідають про себе, свої проблеми і успіхи, не даючи вам можливості висловитися. Це може викликати у вас почуття зневіри, безсилля або розчарування.
  • Провокація. Енергетичні вампіри часто провокують інших людей на конфлікти. Вони говорять образливі слова, задають провокаційні питання або роблять щось інше, щоб викликати у вас негативні емоції. Це може викликати у вас почуття гніву, роздратування або агресії.

Як розпізнати енергетичного вампіра?

Не завжди легко розпізнати енергетичного вампіра. Вони можуть бути дуже доброзичливими і привабливими на перший погляд. Однак, якщо ви помітили, що після спілкування з певною людиною ви відчуваєте себе погано, можливо, це енергетичний вампір. Ось кілька ознак, які можуть допомогти вам розпізнати енергетичного вампіра:

  • Ви відчуваєте себе виснаженим, пригніченим або втомленим після спілкування з цією людиною.
  • Ви відчуваєте себе винним, поганим або нецікавим після спілкування з цією людиною.
  • Ви відчуваєте себе роздратованим, сердитим або агресивним після спілкування з цією людиною.

Як захиститися від енергетичних вампірів?

Якщо ви зрозуміли, що перед вами енергетичний вампір, важливо захистити себе від його впливу. Ось кілька порад, як це зробити:

  • Обмежте спілкування з енергетичним вампіром. Не намагайтеся змінити його або виправити його поведінку. Просто обмежте спілкування з ним до мінімуму.
  • Не дозволяйте енергетичному вампіру контролювати вас. Якщо ви відчуваєте, що енергетичний вампір починає вас контролювати, негайно припините спілкування з ним.
  • Захистіть свою енергію. Коли ви відчуваєте, що енергетичний вампір починає висмоктувати з вас енергію, уявіть собі, що ви оточені енергетичним щитом. Це допоможе вам захиститися від його впливу.

Якщо ви відчуваєте, що не можете захиститися від енергетичного вампіра, зверніться за допомогою до психолога або психотерапевта. Вони допоможуть вам розвинути навички самозахисту і підвищити вашу емоційну стійкість.

Раніше "Телеграф" розповідав, як знову стати близькими з родичами після розбрату на свята.