Телефон перестав заряджатися до 100%: як виправити проблему

Читать на русском
Автор
1478
Часто причина — у дрібничках, які ми ігноруємо
Часто причина — у дрібничках, які ми ігноруємо. Фото Телеграф

Важливо не лише розуміти, чому телефон може заряджатися не до кінця, але й вміти забезпечити йому належний догляд

Всі ми звикли до того, що наш телефон швидко заряджається до 100%. Хоча так не рекомендують робити. Але що робити, коли він раптом сам зупиняється на 80% і не бажає далі заряджатися? Поговоримо про це.

Функція обмеження зарядки

Деякі сучасні телефони мають функцію, яка обмежує зарядку до 80%, щоб продовжити термін служби батареї. Якщо ваш телефон належить до таких моделей, вам може бути корисно перевірити налаштування енергозбереження.

Проблеми із зарядним пристроєм

Іноді причиною може бути сам зарядний пристрій. Переконайтеся, що воно працює належним чином, спробуйте інший адаптер або кабель.

Пошкодження батареї або контактів

Іноді причиною може бути фізичне пошкодження або окислення контактів батареї. В цьому випадку потрібно звернутися до сервісного центру.

Перевірка програмного забезпечення

Завдяки постійним оновленням операційних систем, можуть виникати баги, що впливають на процес зарядки. Якщо у вас є доступ до нової версії ОС, рекомендуємо її встановити.

Скидання до заводських налаштувань

Якщо жоден із зазначених способів не допоміг, спробуйте скинути телефон до заводських налаштувань. Проте пам'ятайте про необхідність резервного копіювання даних.

Нагадаємо, що для збереження стану вашої батареї потрібно дотримуватися низки правил. Їхнє виконання важливе для того, аби ваш гаджет служив максимально довго. Також варто перед зарядкою смартфона зробити три прості кроки, про які не всі знають.