10 ненажерливих додатків, які витрачають заряд смартфона: не забувайте їх вимикати

Читать на русском
Автор
754
Дуже незручно, коли гаджет сідає у непідхожий момент
Дуже незручно, коли гаджет сідає у непідхожий момент. Фото Телеграф

Розряджання вашого гаджета можна сповільнити

В епоху інформаційних технологій та безперервного онлайн-спілкування заряд батареї смартфона стає нашим найкращим другом і водночас ворогом. Кожен додаток, відкритий на вашому гаджеті, пожирає цінні відсотки енергії, а у критичний момент може стати причиною втрати зв'язку з близькими або не вдалої спроби зробити важливе фото. Але іноді батарея розряджається аж занадто швидко. Винуватцями може бути не зношеність батареї, а комп'ютерні віруси чи інше шкідливе ПЗ, або ж просто купа застосунків, які витрачають більше сили смартфона, ніж здається на перший погляд. Сьогодні ми розглянемо 10 застосунків, які є основними винуватцями швидкого розряджання вашого смартфона.

Як пише "Сorgit.xyz", додатки в сучасних смартфонах відіграють величезну роль. Вони роблять наші гаджети мультифункціональними, розважальними та корисними. Але все має свою ціну, особливо коли мова йде про заряд батареї. Ось список десяти програм, які виявилися найбільш "голодними" до енергії вашого пристрою:

  1. Telegram — месенджер, який працює на задньому плані, щоб надавати вам сповіщення про нові повідомлення.
  2. TikTok — платформа для коротких відео, яка активно використовує Інтернет-з'єднання та графічні ресурси.
  3. Instagram — соціальна мережа, яка постійно завантажує нові фото та відео.
  4. Facebook — ще одна соціальна мережа з активним фоновим оновленням даних.
  5. YouTube — платформа для перегляду відео, яка вимагає високої якості Інтернет-з'єднання.
  6. Netflix — сервіс стрімінгу, який використовує значні ресурси для відтворення відео в хорошій якості.
  7. Skype — програма для відеодзвінків, яка також працює в фоновому режимі.
  8. Fitbit — застосунок для відстеження вашого здоров'я та фітнесу, який постійно синхронізує дані.
  9. Uber — сервіс пошуку та замовлення таксі, який використовує GPS та мобільний Інтернет.
  10. Zara — додаток для онлайн-шопінгу, який використовує Інтернет для завантаження каталогу товарів та обробки замовлень.

Звісно, видаляти усі ці програми не варто, але варто переглянути налаштування свого смартфона та відключити фонову активність для тих додатків, які ви не використовуєте постійно. Також варто відключити автоматичне оновлення додатків у магазині Play Market або App Store, щоб контролювати, коли та які програми оновлюються. Такі прості кроки допоможуть збільшити тривалість життя батареї вашого гаджету та зекономити ваш час та нерви.

Нагадаємо, що у сучасних реаліях варто також подбати і про свій ноутбук. Нинішні гаджети уже можна заряджати від павербанка, що підвищить автономність вашої роботи. Потрібно тільки правильно його обрати. Також швидке розряджання може дратувати і власників більш оптимізованих iPhone. Існує список дій, які можна зробити, аби він повільніше розряджався.