Сильно гальмує телефон: як викнути фонові додатки на Android для пришвидшення роботи

Читать на русском
Автор
10846
Ваш телефон може гальмувати через "стандартні" програми
Ваш телефон може гальмувати через "стандартні" програми. Фото Телеграф

Вже встановлене виробником ПЗ можна вимкнути для покращення продуктивності

Кожен власник смартфона бажає, щоб його гаджет працював максимально швидко та ефективно. Але з часом, збільшенням кількості встановлених програм, навіть потужні Android-пристрої можуть починати "тормозити". Один з простих способів оптимізації пристрою — це відключення зайвих фонових програм та служб.

Встановлення жорсткого ліміту.

Як повідомляє "24 канал", додаткове обмеження активності додатків дозволяє знизити їхнє негативне вплив на продуктивність. Це стосується, зокрема, сповіщень. Вимкнути сповіщення утиліт може збільшити швидкість роботи, хоча це також зупинить надсилання сповіщень від певних додатків.

Вимкнення автоматичних оновлень програм.

Іноді оновлення програм може спричинити сповільнення пристрою, особливо, якщо додаток, який ви заблокували, знову активується після оновлення.

  • Запустіть Google Play.
  • Знайдіть непотрібну програму і натисніть на "три крапки".
  • Зніміть галочку з опції "автоматичне оновлення".
  • Так, програма залишиться на старій версії, а ви завжди зможете оновити її вручну.

Позбавлення від попередньо встановлених програм.

Виробники смартфонів часто "забивають" пам'ять вбудованими додатками, які рідко використовуються користувачами. Ці програми можна безпечно видалити, але слід бути обережним, щоб не видалити важливі системні компоненти. Завжди переконуйтеся, що додаток, який ви видаляєте, дійсно не потрібен вам.

Не забувайте про золоте правило технічної грамотності: перед видаленням чогось завжди робіть резервну копію. Це допоможе уникнути можливих проблем, якщо ви випадково видалили щось важливе. Слідкуйте за своїм смартфоном, слухайте його "потреби" та регулярно проводьте оптимізацію, і він буде служити вам вірою і правдою.

Нагадаємо, що правильне підключення вашого Android-пристрою до автомобіля може додати комфорту вашим поїздкам, перетворюючи його на справжній мультимедійний центр на колесах. Тим часом раціональне використання додатків може збільшити тривалість роботи вашого телефону, оскільки фонові програми можуть споживати більше заряду акумулятора.