Як покращити якість дзвінків і відбиток пальця: 5 лайхаків на Android, які покращать ваше життя

Читать на русском
Автор
3552
Той самий Android Новина оновлена 11 жовтня 2023, 14:32
Той самий Android. Фото Телеграф

З правильним підходом та невеликими налаштуваннями, ваш Android-смартфон може стати набагато потужнішим і зручнішим

У сучасному світі смартфони стали невід'ємною частиною нашого життя, допомагаючи нам залишатися на зв'язку, організовувати свій день та навіть розважатися. Однак, не всі користувачі знають про можливості своїх пристроїв. Наприклад, ви можете прискорити роботу свого телефону, використовуючи кілька простих порад, які ми нещодавно обговорювали. Ось п'ять лайфхаків для оптимізації вашого досвіду використання смартфонів Android.

Збільшення надійності розблокування за допомогою відбитка пальця

Як, інформує "Makeuseof", реєстрація одного і того ж пальця двічі в системі розблокування відбитків пальців може значно зменшити кількість невдалих спроб розблокування. Це особливо корисно для людей з мозолями на пальцях або для тих, у кого телефони з менш надійними сканерами відбитків пальців​​.

Покращення якості дзвінків

Швидке переключення в авіарежим перед викликом може допомогти покращити якість мережі. Це дозволяє вашому телефону перепідключитися до найближчої базової станції, гарантуючи стабільний зв'язок під час виклику​​.

Планування повідомлень у Google Messages

Функція планування повідомлень дозволяє вам встановити конкретний час та дату відправки повідомлень, що полегшує відправку повідомлень в певний час​.

Фотографування за командою "Cheese" у Samsung-телефонах

Слова-команди, такі як "Cheese" або "Smile", можуть вказати вашому телефону Samsung зробити фотографію без натискання кнопки​.

Використання плаваючої кнопки затвору

Плаваюча кнопка затвору дозволяє вам розмістити додаткову кнопку затвору будь-де на екрані, щоб зручніше робити фотографії​.

Нагадаємо, що недавно ми розповідали про нову можливість встановлення власних звуків для будильника на смартфонах Android, завдяки оновленню від Google. Це дозволяє користувачам персоналізувати свій досвід користування смартфоном, встановлюючи улюблені мелодії на сигнал будильника. Крім того, ми ділилися інформацією про ексклюзивний метод виведення функцій на екран у системі Android, який допомагає користувачам швидко отримати доступ до важливих системних параметрів, лише затиснувши палець на екрані свого пристрою.