Золота пора для кохання: 4 осінні обряди, які допоможуть знайти другу половинку

Читать на русском
Автор
4128
Другу половинку варто шукати зі щирими намірами
Другу половинку варто шукати зі щирими намірами. Фото Телеграф

Природа може допомогти вам відшукати близьку людину, коли на носі час осінніх депресій

Золотиста осінь — час, коли природа набирає особливої енергетики, приголомшливої краси і таємниці. Століттями цей час вважався ідеальним для проведення обрядів, спрямованих на приваблення кохання. Ось чотири найбільш потужні осінні обряди, які допоможуть знайти ваше серцеве щастя.

  • Осінній віночок з вірних трав: зберіть на світанку трави: ромашку, лаванду, розмарин і м'яту. Зв'яжіть їх разом у віночок. При світлі місяця покладіть його під своє подушкою. Вважається, що такий віночок приваблює до вас особу, що розбурхує ваші почуття.
  • Медовий обряд: візьміть банку меду, кілька пелюсток червоних троянд і свічку. Засвітіть свічку, вкиньте пелюстки в мед і, дивлячись на полум'я, уявляйте своє майбутнє кохання. Через тиждень вживайте мед на порожній шлунок, думаючи про свої бажання.
  • Обряд із яблуком: візьміть найбільше яблуко з вашого саду, поділіть на дві половинки. Одну половинку з'їжте, думаючи про любов, а іншу заховайте в секретному місці. Легенда говорить, що коли ця половинка висохне, ваше кохання з’явиться у вашому житті.
  • Танець під осіннім дощем: знайдіть місце, де ви можете бути наодинці. Коли піде дощ, вийдіть під нього та танцюйте, уявляючи своє майбутнє кохання. Вода має потужну енергетику, і цей обряд відкриває ваше серце для нових почуттів.

Найголовніше у будь-якому обряді — це ваша віра та щирі наміри. Не забувайте, що універсум відгукнеться лише тоді, коли ви є відкритими та щирими у своїх бажаннях. Вірте в кохання, і воно обов'язково знайде вас цієї осені.

Нагадаємо, що деякі люди під дією свого знака Зодіаку можуть одразу опиратися, коли мова йде про шлюб та стосунки. Особливо важливо це враховувати, коли ми говоримо про страх перед зобов'язаннями або бажанням знайти тривале кохання. Тим часом цього тижня трійці зодіакальних представників обіцяють амурні успіхи. Це може бути чудовий час для нових знайомств та відновлення старих зв'язків.