Як зняти професійне відео своїми руками: налаштування iPhone, про які вам не розповіли

Читать на русском
Автор
2587
Просте налаштування значно покращить якість зйомки
Просте налаштування значно покращить якість зйомки. Фото Телеграф

Зйомка відео — це не лише про технічні параметри, а й про ваше бачення та креатив

Сучасні смартфони, особливо такі як iPhone, вже давно стали не просто засобами комунікації, а й потужними інструментами для відеозйомки. Проте, щоб отримати якісний відеоматеріал, важливо знати декілька налаштувань. Зазвичай на смартфонах виставлена стандартна кількість — 60 кадрів на секунду. Однак є багато причин змінити її на "кінематографічні" 30 кадрів.

1. Чому варто зменшувати частоту кадрів?

Зменшення частоти кадрів може зробити ваше відео більш кінематографічним. Традиційно, фільми знімаються з частотою 24 кадри в секунду, що надає їм особливу "плівкову" атмосферу.

2. Економія пам'яті.

Відео з меншою частотою кадрів займає менше місця в пам'яті вашого пристрою. Це особливо актуально, якщо ви плануєте знімати тривалі ролики.

3. Зниження частоти кадрів у низькому освітленні.

При зйомці в умовах поганого освітлення зменшення частоти кадрів може допомогти збільшити якість відео, роблячи його менш зернистим.

4. Ефект "мрійливості".

Відео з меншою частотою кадрів може надати вашим роликам мрійливий, етеричний вигляд, особливо при зйомці природних пейзажів або портретів.

5. Як налаштувати частоту кадрів на iPhone?

Відкрийте налаштування камери на вашому iPhone, перейдіть у розділ "Формати запису" та виберіть потрібну частоту кадрів для відео.

Нагадаємо, що iPhone завжди був символом інновацій у світі смартфонів. Однак, навіть такий технологічний гігант може стикатися з проблемами, як це сталося з iPhone 12 у Франції через питання електромагнітного випромінювання. Та не дивлячись на це, Apple продовжує радувати своїх користувачів корисними функціями, зокрема таким чудовим інструментом пошуку, як Spotlight Search, який значно полегшує життя власникам iPhone, допомагаючи швидко знаходити потрібну інформацію.