Як зекономити час на вашому iPhone: додаток, яким чомусь мало хто користується

Читать на русском
Автор
2113
Використовуйте можливості вашого гаджета на повну
Використовуйте можливості вашого гаджета на повну. Фото Телеграф

Spotlight Search — це ваш особистий асистент в світі iPhone

В епоху інформаційних технологій, коли кожна секунда на вагу золота, знаходження потрібної інформації швидко і ефективно стає ключовим моментом. І ось тут на допомогу приходить додаток Spotlight Search на iPhone, справжній "супергерой" серед інших додатків. І хоча він не надто популярний у користувачів, власники iPhone втрачають багато, не користуючись цим застосунком.

Spotlight Search: як це працює?

Spotlight Search — це не просто пошук. Це інструмент, який дозволяє швидко знаходити не тільки контакти, додатки чи повідомлення, але й інформацію в інтернеті, музику в вашій бібліотеці, нотатки, календарні події та багато іншого. Все, що потрібно — це просто провести вниз на головному екрані, і ви побачите поле пошуку Spotlight.

Способи використання Spotlight Search

  • Швидкий запуск додатків: Замість того, щоб шукати додаток серед безлічі іконок на вашому екрані, просто введіть його назву в Spotlight, і він з'явиться на верхівці списку.
  • Пошук контактів: Введіть ім'я або прізвище, і ви одразу побачите контактні дані потрібної особи.
  • Пошук в інтернеті: Spotlight автоматично пропонує результати з вебу на основі вашого запиту.
  • Конвертація валют: Введіть суму та потрібну валюту, і Spotlight покаже вам результат конвертації.
  • Визначення слова: Не знаєте значення слова? Просто введіть його в Spotlight, і ви побачите визначення.

Spotlight Search — це не просто додаток, це ваш особистий асистент в світі iPhone. Він дозволяє економити час, роблячи пошук інформації максимально зручним і швидким. Більше того, завдяки інтеграції з іншими додатками та сервісами, Spotlight стає універсальним інструментом для вирішення різноманітних завдань.

Як його знайти

Spotlight Search — це вбудована функція пошуку в iOS, яка дозволяє швидко знаходити інформацію на вашому iPhone або iPad. Щоб скористатися Spotlight Search, вам потрібно зробити наступне:

  1. На головному екрані: Проведіть вниз з верхньої частини екрана, але не з самого верхнього краю (там розташоване "Центр сповіщень"). Після цього перед вами з'явиться поле пошуку Spotlight.
  2. На заблокованому екрані: Якщо у вас включена функція "Сьогодні" на заблокованому екрані, ви також можете провести вправо, щоб побачити поле пошуку Spotlight.
  3. Введіть свій запит: Після того, як ви відкрили Spotlight Search, просто почніть вводити те, що ви шукаєте, і він автоматично буде пропонувати вам результати.

Spotlight може шукати не тільки за назвами додатків, контактами, повідомленнями, але й пропонувати результати з вебу, календаря, нотаток, музики та інших додатків. Це робить його надзвичайно корисним інструментом для швидкого доступу до потрібної вам інформації.

Нагадаємо, що нещодавно Франція призупинила продаж iPhone 12 через підвищений рівень електромагнітного випромінювання, що може впливати на здоров'я користувачів. Також ми розглядали простий лайфхак для збереження акумулятора вашого смартфона і радили, як правильно його заряджати.