Проблеми у стосунках і навіть з психікою: чому не варто одягати чужу обручку

Читать на русском
Автор
1352
Чужа обручка носить енергетику власника
Чужа обручка носить енергетику власника. Фото Телеграф

Носіння чужих предметів, які мають потужний зв'язок з власником, може накликати біду

Обручка — не просто прикраса. Це символ обіцянки, відданості та вічної любові між двома людьми. Вона містить в собі енергетику відносин, емоцій та спогадів. Тому її не рекомендують знімати часто, адже існує ризик її згубити накликати небажані наслідки. Але чи замислювалися ви над тим, що може статися, якщо носити обручку, яка належала комусь іншому?

  • Енергетичний відбиток попереднього власника. Кожна річ, особливо така особиста, як обручка, зберігає в собі енергетику свого власника. Носити чужу обручку, ви ризикуєте "засмоктувати" чужі емоції, досвід і, можливо, навіть проблеми.
  • Символіка відносин. Обручка — це символ об'єднання двох сердець. Носити чужу обручку може означати, що ви не готові до нових відносин або, навпаки, що ви занадто прив'язані до минулого.
  • Можливість конфліктів. Люди, які знають історію цієї обручки, можуть неправильно сприймати ваше рішення носити її. Це може призвести до непорозумінь або навіть конфліктів.
  • Вплив на психіку. Носити чужу обручку, ви можливо почуєтеся менш незалежно, або, навпаки, відчуєте тягар відповідальності за чужі відносини.
  • Втрата індивідуальності. Обручка — це також вияв вашої індивідуальності. Носити чужу, ви ризикуєте втратити частину своєї особистості.

Оберіть для себе обручку, яка буде відображати ваші почуття, вашу індивідуальність та ваші спільні моменти з коханою особою. Нехай цей символ буде щирим і чистим, без тягаря минулого. Носіть свою обручку з гордістю та любов'ю, і вона принесе вам щастя та гармонію в житті.

Нагадаємо, що обручку також не варто знімати, адже це може стати причиною розладу в сімейному житті. А от залишений на столі ніж може призвести до конфліктів, втрати достатку або навіть зради від близьких.