Не "викиньте" своє щастя: речі, яким не місце на смітнику

Читать на русском
Автор
75765
Сміття варто викидати обачно Новина оновлена 07 вересня 2023, 17:51
Сміття варто викидати обачно. Фото Телеграф

З цими речами можна викинути й частинку енергії

Сміття — це не просто непотріб. Це своєрідний архів нашого життя, який відображає наші звички, стиль життя та навіть духовність. Але чи знали ви, що існують речі, які, за давніми повір'ями, не можна викидати у сміття? Давайте розберемося, які саме.

  • Фотографії. За старовинними віруваннями, фотографія — це відображення душі людини. Викидаючи її, ми можемо зашкодити не тільки собі, але й тому, хто зображений на фото.
  • Волосся та нігті. Ці частини тіла вважалися джерелом енергії. Їх викидання могло привести до втрати сили та енергії.
  • Старі релігійні предмети. Ікони, молитовники, розарії — все це має особливу енергетику. Викидання таких речей може призвести до негараздів.
  • Ламані дзеркала. Відомо, що ламане дзеркало приносить нещастя. Але не всі знають, що його викидання може подвоїти цей негативний ефект.
  • Старі листи та записки. Вони несуть в собі емоції та спогади. Викидаючи їх, ми можемо втратити частинку своєї історії.

Не поспішайте викидати речі, які мають для вас особливе значення або несуть в собі енергетику минулого. Можливо, вони заслуговують на другий шанс або специфічний спосіб утилізації. Завжди думайте про наслідки своїх дій, навіть якщо це стосується звичайного сміття.

Нагадаємо, ми писали про те, чому не можна викидати їжу у смітник, бо це може призвести до недостатку, хвороби, зради або смерті. Також ми розказували про те, як не зробити з гаманця смітник, бо це може призвести до втрати грошей, успіху або поваги.