Де не можна зберігати гроші вдома: 5 місць, які приваблюють борги і проблеми

Читать на русском
Автор
24497
Краще мати спеціальні місця для зберігання фінансів
Краще мати спеціальні місця для зберігання фінансів. Фото Телеграф

Важливо ставитися до грошей з повагою, але не дозволяти їм контролювати ваше життя

Гроші — це не просто засіб обміну, а й символ стабільності, добробуту і благополуччя. На наш матеріальний стан впливає не лише наша працездатність чи знак Зодіаку (якщо ви в це вірите). Також до фінансів має бути відповідне ставлення. Ось чому важливо знати, в якому місці зберігати гроші можна, а в якому не варто.

  • Не варто зберігати гроші в пустих банках і коробках. З першого погляду, це здається зручним і безпечним варіантом. Але психологи та езотерики стверджують, що таке місце може притягнути пустоту в фінансовій сфері. Краще знайдіть для своїх заощаджень спеціалізоване місце.
  • Спальня — теж не найкраще місце для зберігання грошей. Спальня — це місце, де ми відпочиваємо і релаксуємо. Використання цієї кімнати для зберігання грошей може створити непотрібний стрес та порушити гармонію.
  • Зберігати гроші під матрацом — теж не варто. Помітимо, що цей старий спосіб зберігання грошей може створити не тільки дискомфорт під час сну, а й фінансову нестабільність.
  • Кухонні шафи та комори — не найбільш підходящі місця для зберігання грошей. Не всі знають, але енергетика їжі може вплинути на енергію грошей. Гроші краще зберігати подалі від продуктів харчування.
  • Не рекомендується зберігати гроші біля дверей або вікон. Це місця відкриття та закриття, через які гроші можуть "витікати" з дому.

Але не все так страшно, як здається. Ось декілька порад від езотериків, як зберігати гроші правильно: спробуйте знайти в своєму будинку місце, яке буде виключно для грошей. Зберігайте там не тільки готівку, а й документи, що пов'язані з фінансами. Таким чином ви створите спеціальну "зону притягування" грошей. Ваш гаманець — це ваш особистий банк. Тому зберігайте гроші в чистому і охайному гаманці. Це не просто гігієна, але й повага до своїх грошей.

Раніше писали про те, де в домі зберігати гроші, щоб не збідніти. За допомогою порад езотериків ви можете обрати найкращий напрямок для збереження грошей за допомогою фен-шуй. За загальноприйнятою традицією, це південно-східна частина будинку або квартири.