Що не можна ставити на заставку телефону: як уникнути небезпеки і поганого настрою

Читать на русском
Автор
3174
Деякі зображення можуть нести в собі негатив
Деякі зображення можуть нести в собі негатив. Фото Телеграф

Заставка телефону — це ваш особистий вибір, але не забувайте про можливі наслідки

Заставка телефону — це перше, що ми бачимо, коли вмикаємо наш пристрій. Однак не всі зображення підходять для цього важливого екрану. Деякі фотографії або зображення можуть мати негативний вплив на наш настрій або навіть принести небажані наслідки. Які саме варто уникати при виборі заставки для свого телефону і чому?

Своя фотографія

Як повідомляє "Главред", небажано використовувати на заставці телефону фотографії, на яких ви дивитеся прямо в камеру. Ці кадри вважаються небезпечними, бо існує повір'я, що вони можуть принести хвороби і невдачу. Також варто уникати фотографій, на яких ви виглядаєте сумними або переляканими, оскільки цей короткочасний стан може негативно вплинути на ваш загальний настрій.

Фотографія з коханою людиною

Це пов'язано з цифровим етикетом. По-перше, люди можуть відчувати заздрість і ненавмисно накликати пристріт на ваші щасливі відносини. Крім того, деякі можуть вважати вас занадто хвалькуватими. Краще зберегти свої особисті щасливі моменти в приватності і не дозволити стороннім очам втручатися, адже щастя любить тишу.

По-друге, часте відображення спільних фотографій на заставці може негативно позначатися на вас. Аналогічно частому погляду в дзеркало, це може привести до зауваження недоліків і порушення спокійного життя.

Фотографія дитини

Аж до певного віку не рекомендується навіть близьким родичам показувати фотографії новонароджених дітей. Те ж саме відноситься і до більш старшим дітям, оскільки у них присутня слабка, але дуже яскрава і безневинна енергетика, яка може бути поглинена іншими. Дбайте про вашого малюка і збережіть фотографії від сторонніх очей.

Що можна ставити на заставку телефону

На заставку телефону краще ставити нейтральну картинку або стандартну шпалеру, яку пропонує ваш смартфон. Також можна вибрати зображення, які піднімають настрій, надихають або мають позитивне значення для вас. Наприклад, квіти, природа, тварини, символи, цитати тощо.

Нагадаємо, що ми розповідали, як розпізнати, що ваш телефон вже старенький. Є п'ять ознак, які свідчать про те, що ваш пристрій потребує заміни або оновлення. Також ми ділилися ефективними хитрощами, як зробити так, щоб батарея телефону працювала максимально довго. Деякі прості дії можуть продовжити час роботи вашого гаджета і заощадити електроенергію.