Що не можна підіймати з землі: 5 предметів, які принесуть вам лише біду

Читать на русском
Автор
7408
Ці речі можуть мати свою історію та енергетику
Ці речі можуть мати свою історію та енергетику. Фото Телеграф

Ви можете не тільки зашкодити собі, але й образити чиюсь пам'ять або волю

На жаль, не всі предмети, які ми можемо побачити на землі, є безпечними. Деякі з них можуть бути заряджені негативною енергією, яка перейде на того, хто їх підніме. Власне, тому й не варто носити фото рідних у гаманці. Інші можуть бути навіть вибухонебезпечними та становити загрозу для життя. Тому варто бути обережним та уважним, коли ми ходимо по вулицях або лісах.

Монетки та загалом гроші

Металеві гроші здатні вбирати не тільки позитивну енергетику, але й негативну. Якщо хтось втратив або кинув монетку на землю, то це може означати, що вона була пов'язана з боргами, конфліктами або нещастями. Також монетки можуть бути використані у магічних ритуалах для прокляття або привороту. Приносячи таку монетку додому, ви ризикуєте заразитися чужим негативом та порушити свою фінансову стабільність.

Ключі

Цей предмет часто використовують у магічних ритуалах. Ключ може символізувати доступ до чогось цінного або секретного. Якщо хтось загубив або залишив ключ на землі, то це може означати, що вони хочуть позбутися чогось небажаного або небезпечного. Приносячи такий ключ додому, ви можете втрутитися у чужу долю та отримати неприємні наслідки.

Булавки, голки та шпильки та будь-які гострі предмети

Ці речі не тільки можуть поранити вас, але й принести вам погану удачу. Гострі предмети вважаються носіями агресивної енергії, яка може порушити гармонію та спокій у вашому домі. Також вони можуть бути частиною магічних заклинань, які спрямовані на шкоду або розлучення. Приносячи такі речі додому, ви можете стати жертвою чужого зла.

Прикраси та натільний хрест

Це можуть бути сережки, каблучки, намиста, браслети або будь-які інші прикраси, які люди носять на собі. Якщо ви знайшли такий предмет на землі, то це може означати, що він належав комусь, хто мав проблеми зі здоров'ям, стосунками або кар'єрою. Прикраси зберігають енергетику свого власника та передають її тому, хто їх носить. Також прикраси можуть бути присвячені певним силам або богам, яким ви не вірите або не поважаєте. Приносячи такі прикраси додому, ви можете порушити свою енергетичну рівновагу та псувати своє життя.

Натільний хрест — це особливий вид прикраси, який має глибоке релігійне значення. Якщо ви знайшли такий хрест на землі, то це може означати, що він був знятий або скинутий з причини смерті, хвороби або гріха. Такий хрест може мати прокляття або нечисту силу на собі. Приносячи такий хрест додому, ви можете наражатися на небезпеку для свого духовного життя.

Іграшки, особливо саморобні

Іграшки — це не тільки джерело радості для дитинства, але й потужний енергетичний об'єкт. Вони вбирають емоції та думки свого маленького власника та стають його другом або захисником. Якщо ви знайшли іграшку на землі, то це може означати, що вона була загублена, кинута або залишена через якусь трагедію або конфлікт. Така іграшка може мати глибоку психологічну травму або ненависть до свого колишнього господаря або оточуючих. Приносячи таку іграшку додому, ви можете створити небажану атмосферу у своїй родині.

Якщо ви все ж таки знайшли щось цікаве на землі, то не поспішайте брати це до рук. Спочатку подивіться на цей предмет уважно та скрито. Якщо він виглядає підозріло або незвично, то краще залиште його на місці. Якщо він виглядає небезпечно або вибухонебезпечно, то негайно повідомте про це службу 101 або 102.

Якщо ж ви вирішили підняти з землі та приносити додому щось, що на вашу думку є безпечним та позитивним, то все одно будьте обережні. Не кладіть цей предмет до свого одягу або сумки. Не тримайте його близько до свого обличчя або шиї. Не давайте його іншим людям або тваринам. Дотримуйтеся правил гігієни та мийте руки після контакту з цим предметом.

Нагадаємо, що розбите дзеркало — поганий знак. За народними прикметами, це може означати нещастя, зміни, смерть, атаку або небезпеку. Дитині нічого не загрожує, а чуже дзеркало — знак несумісності. Також "Телеграф" розповідав про те, що втрата ключів — погана прикмета. Це вважається втратою удачі і може принести фінансові втрати або неприємності на роботі. А знайдені ключі — до добра і фортуни.