Леся Нікітюк, Юлія Саніна, Melovin та інші зірки підтримали alyona alyona та Jerry Heil на Євробаченні 2024 (фото)

Читать на русском
Автор
alyona alyona та Jerry Heil виступатимуть пятими за списком Новина оновлена 07 травня 2024, 22:18
alyona alyona та Jerry Heil виступатимуть пятими за списком. Фото Колаж "Телеграф"

Навіть Melovin підтримав українських учасниць перед півфіналом Євробачення

Сьогодні, 7 травня, у шведському Мальмі стартує перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення 2024 року. "Телеграф" розповідав, де дивитися онлайн-трансляцію конкурсу. А тим часом багато українських знаменитостей підтримали наших учасниць alyona alyona та Jerry Heil напередодні першого півфіналу Євробачення 2024 року.

У своїх instagram-сторісах зірки висловили слова підтримки українським співачкам. Також зірки нагадали, що українці, які зараз за кордоном можуть голосувати за Україну, на відміну від тих, хто зараз в Україні.

Телеведуча Катя Осадча закликала українців вболівати за наших учасниць. А тих, хто має змогу, з-за кордону голосувати за Україну.

Підтримав alyona alyona та Jerry Heil у своєму Instagram співак Володимир Дантес. Він опублікував сторіс і нагадаємо, що українські учасниці виступатимуть п’ятими за списком.

Головний конкурент alyona alyona та Jerry Heil під час Національного відбору Melovin також підтримав співачок. У своїх сторіс він опублікував пост зі списком країн, що виступають сьогодні, і закликав голосувати за Україну, особливо тих українців, які зараз за кордоном.

Також українок підтримала Юлія Саніна, яка минулого року була ведучою Євробачення. Артистка показала кадри з торішнього конкурсу, поділилася своїми емоціями та закликала голосувати за alyona alyona та Jerry Heil.

А телеведуча Леся Нікітюк у своїх сторіс лаконічно написала: "Тримаємо кулачки".

Раніше "Телеграф" розповідав про онлайн-трансляцію першого півфіналу Євробачення 2024 року. Україна виступає за номером 5.