Знадобляться лише 5 хвилин і кілька дешевих засобів: як швидко помити підлогу без розводів

Читать на русском
Автор
Що треба додати у воду для миття підлоги
Що треба додати у воду для миття підлоги. Фото Згенеровано ШІ (Телеграф)

Підлога сяятиме чистотою

Миття підлоги — справа, яку багато хто не любить виконувати. Однак важливо це робити регулярно, щоб дім сяяв чистотою. Раніше ми розповідали, як позбутися вапняного нальоту на крані, а тепер ділимося, чим краще помити підлогу, щоб не було розводів.

Дехто любить додавати у воду для миття підлоги спеціальні засоби, а хтось навпаки — обирає "натуральне" прибирання. Як мити підлогу, щоб залишити ідеальну чистоту і аромат, поділилися на Уніан.

Чим найкраще мити підлогу:

  • білизна — 2 ст. л.;
  • оцет — 1 ст. л.;
  • засіб для миття підлоги — 2-3 ст. л.

Ці інгредієнти треба додати до 5 л води. Білизна здатна дезінфікувати підлогу, однак з нею варто бути обережними і не налити її надто багато, адже запах довго вивітрюється. Оцет "вбиває" бактерії і надає поверхні блиску, а засіб для миття підлоги надає приємного аромату.

Лайфхак як найкраще мити підлогу

Важливо обрати правильну швабру. Не підійде інструмент з губкою. Така швабра не очищує, а розносить бруд по поверхні підлоги. Краще взяти швабру, на яку кріпиться ганчірка з мікрофібри. Тільки завдяки їй можна якісно помити підлогу. Однак також важливо не водити шваброю назад-вперед, а робити нею кругові рухи. Варто помити підлогу один раз, потім ретельно виполоскати ганчірку і помити підлогу ще раз.

Раніше "Телеграф" розповідав, як відмити решітки на кухонній плиті. Ми поділилися дієвим лайфхаком.