Як пришвидшити заряджання смартфона: п'ять простих та дієвих порад

Читать на русском
Автор
Як пришвидшити заряджання смартфона: п'ять простих та дієвих порад

Вимкнення деяких функцій дозволить скоротити час заряджання

Іноді користувачів смартфонів не влаштовує швидкість заряджання пристрою. Щоб прискорити цей процес, не обов'язково використовувати сторонні зарядні пристрої, адже це може пошкодити акумулятор вашого девайса.

Є п'ять корисних порад, які допоможуть максимально скоротити час заряджання, пише Ugreen. Більшість рекомендацій підходять як смартфонів на Android, так і моделей на iOS.

Вимкніть телефон

Якщо залишати телефон увімкненим під час заряджання, він надлишково нагрівається та витрачає заряд акумулятора швидше. Вимкніть телефон, перш ніж підключати його до мережі, щоб уникнути активності, яка заважає зарядці.

Увімкніть режим польоту

Увімкнення режиму польоту вимикає енергоспоживаючі функції підключення, як-от мобільні дані, Wi-Fi, Bluetooth і GPS. Якщо їх вимкнено, більше енергії йде безпосередньо на зарядку акумулятора, а не на живлення антен і радіостанцій.

Увімкніть режим заряджання

Багато телефонів Android мають спеціальний режим "Charge Mode" або "Super Charge", щоб тимчасово вимикати програми та служби, які витрачають акумулятор, під час заряджання. Ця функція вмикається в налаштуваннях деяких пристроїв.

Оновіть програмне забезпечення свого телефону

Оновлення телефону до останньої версії ОС і драйверів пристрою забезпечує сумісність із найновішими стандартами швидкого заряджання. Оновлене програмне забезпечення також виправляє помилки, які можуть перешкоджати управлінню живленням і зарядці.

Зменште яскравість екрана

Дисплей є одним із найбільш енергоємних компонентів. Зменшення яскравості екрана під час заряджання зменшує навантаження на батарею.

Раніше "Телеграф" розповідав про те, які телефонні програми можуть шпигувати за вами. Аби від цього захиститися потрібно зробити кілька кроків.