У лютому Україну накриє серйозне похолодання: синоптик назвав дату

Читать на русском
Автор
45368
Лютий розпочнеться з потепління, але за ним прийдуть морози
Лютий розпочнеться з потепління, але за ним прийдуть морози. Фото Згенеровано ШІ ("Телеграф")

Температура опуститься одразу на 5-10 градусів

Останні дні січня в 2024 році в Україні ознаменувалися досить ясною та стабільною погодою без сильних морозів, а початок лютого принесе ще потепління. Однак воно не триватиме вічно, і після нього прийдуть серйозні морози.

Впевнене зниження температури очікується вже з наступної середи, 7 лютого. Такий прогноз в ексклюзивному коментарі для "Телеграфу" дав відомий синоптик, кандидат географічних наук Ігор Кібальчич.

За його словами, погода почне змінюватися 2 лютого, проте спочатку Україна буде під впливом циклонів і на країну очікують опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. Також очікується потепління до 8-10 градусів тепла вдень 3-4 числа.

"Температурний фон поки залишиться вищим за норму, проте ненадовго. У міру проходження холодного фронту і поширення арктичних повітряних мас, з 7 лютого відбудеться зниження температури на 5–10°С. Встановляться помірні морози в межах -6…-12°С вночі та 0…-5°С вдень", – наголошує синоптик.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" розповідав, якою буде погода в Україні до кінця зими, — відповідний прогноз дав народний синоптик Володимир Деркач.