Гороскоп Таро на лютий 2024: Раків чекає випробування, а Стрільці виявлять новий талант

Читать на русском
Автор
49773
Зробили розклад Таро для кожного знака Зодіаку на лютий 2024 року.
Зробили розклад Таро для кожного знака Зодіаку на лютий 2024 року.. Фото Згенеровано ШІ ("Телеграф")

У багатьох місяць видасться дуже вдалим

Другий місяць у 2024 році не обійдеться без поганих новин та випробувань, проте дуже багатьом він водночас принесе і позитивні події — самореалізацію, процвітання та приємні несподіванки.

На це вказують карти Таро, які випали у розкладі на лютий 2024 року для всіх знаків Зодіаку.

Овен — перевернутий Туз пентаклів

Найближчим часом Ви можете втратити гроші, вдачу у справах, а Ваше матеріальне благополуччя опиниться під загрозою. Краще утримайтеся поки що від справ, пов’язаних із грошима та бізнесом, — високий ризик їх втратити або витратити на зло.

Телець — перевернутий Світ

У цьому положенні карта говорить про те, що Ви близькі до успіху, але з якихось причин повна перемога поки що не настане.

Близнюки — Четвірка мечів

Це карта перерви між битвами, що говорить про те, що Вам потрібний тайм-аут. Можливо, зараз у Вас повно невирішених справ, проте потрібен перепочинок, після якого Ви з новими силами ринете в бій. Проведіть час віч-на-віч із собою, влаштуйте собі відпочинок від гаджетів, — це піде на користь.

Рак — Десятка жезлів

Ця карта ще називається Владикою великої сили. Вона каже, що найближчого місяця Ви можете зіткнутися з якоюсь проблемою, проте Сила буде на Вашій стороні. Можливо, буде нелегко, але Ви попереджені та впораєтеся.

Лев — перевернутий Диявол

Зазвичай це карта токсичності, страху та помилок, але в перевернутому вигляді вона навпаки вказує на те, що Ви наберетеся сили та хоробрості, щоб почати звільнятися від маніпуляцій та негативу, які тиснули на Вас останнім часом у якійсь із сфер життя.

Діва — П’ятірка кубків

У перевернутому вигляді ця карта несе нові надії. Все налагодиться, і до Вас повернеться втрачена впевненість у собі. Також може з’явитися хтось із минулого, але повернення це буде позитивним.

Терези — Сонце

Ця карта обіцяє щастя, успіх, переродження. У професійній діяльності, особистому житті та творчості буде все гаразд. Ви можете відчути себе оновленою людиною, тому якщо захочеться змінити зачіску, імідж чи спробувати щось нове, не відмовляйте собі в цьому.

Скорпіон — перевернутий Паж пентаклів

Ви найближчим часом можете бути схильні до безшабашного, навіть бунтарського настрою, через що будуть дуже складно даватися навчання і робота, і можуть накотити напади жалю до себе. Намагайтеся не накручувати, а то ще переконайте себе, що проти Вас весь світ.

Стрілець — Зірка

У лютому Ви будете "в ресурсі" для самореалізації та втілення всіх своїх сміливих мрій. Навіть якщо ніколи раніше не пробували, займіться медитацією. Це може допомогти Вам відкрити внутрішні таланти або знайти вихід із складної ситуації.

Козоріг — перевернута Трійка жезлів

Незабаром у Вас може все почати валитися з рук, задумані плани — не реалізуватися, і, більше того, можуть виникнути проблеми із порозумінням із колегами. Постарайтеся не хапатися за все одразу, інакше нічого не доведете до кінця.

Водолій — перевернута Сімка жезлів

У цьому положенні карта виступає пересторогою, — незабаром Ви можете отримати неприємні новини, при цьому варто бути рішучим, щоб з ними впоратися.

Риби — Сімка кубків

Незабаром Ви можете зануритися в ілюзії та зробити невірний вибір. Будьте обережні та не ризикуйте, якщо цього можна уникнути.