З Днем Соборності 2024, Україно! Найпатріотичніші листівки та картинки

Читать на русском
Автор
20465
Перемоги та миру нашій Україні!
Перемоги та миру нашій Україні!. Фото Телеграф

На честь Дня Соборності України 22 січня "Телеграф" підготував гарні патріотичні листівки та картинки

Згідно з календарем свят, 22 січня в Україні відзначається важлива державна подія – День Соборності України. 2024 року цей день припадає на понеділок.

День Соборності України є днем, коли відзначається підписання Акту возз'єднання (відомого пізніше як "Акт Злуки") Української народної республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної республіки (ЗУНР) у 1919 році. Ця подія символізувала об’єднання республік і створення єдиної держави. Попри те, що реального об’єднання українських територій не відбулося, ця подія значно вплинула на подальшу історію України.

Хоча 22 січня вважається офіційним святом у країні, воно не включене до списку державних вихідних днів. Крім того, нині діє воєнний стан, який скасовує всі додаткові вихідні у зв’язку з різними святами.

На честь Дня Соборності України "Телеграф" підготував гарні та патріотичні листівки і картинки, які читачі можуть надіслати своїм близьким, друзям, родичам та іншим знайомим через соціальні мережі та месенджери.

листівка з днем соборності України 22 січня
листівка з днем соборності України
листівка з днем соборності України 2024
листівка одна єдина соборна україна
листівка з днем соборності України 22 січня
листівка вітаємо з днем соборності України
листівка з днем соборності України

Раніше "Телеграф" писав, що Комітет Верховної Ради з молоді та спорту схвалив ідею запровадити в Україні нове державне свято — Міжнародний чоловічий день. Проте самі українці кажуть, що це зараз не вчасно.