Варто подивитись кожній жінці: 4 фільми з Енн Гетевей

Читать на русском
Автор
6678
Фільми з Енн Гетевей надихаючі та захоплюючі Новина оновлена 15 січня 2024, 11:52
Фільми з Енн Гетевей надихаючі та захоплюючі. Фото скриншот з Інстаграму

Ми підкажемо вам 4 чудових фільми з Енн Гетевей

Енн Гетевей — одна з найуспішніших і найталановитіших актрис сучасності. Вона зіграла у безлічі фільмів, які полюбилися глядачам у всьому світі. У цій статті ми розглянемо чотири фільми з Енн Гетевей, які варто подивитись кожній жінці.

Диявол носить Прада

Енді Сакс — молода дівчина з провінції, яка мріє стати успішною журналісткою. Після закінчення університету вона отримує посаду помічниці впливової Міранди Прістлі, редакторки найпопулярнішого модного журналу Нью-Йорка.

Енді завжди мріяла про таку роботу, але вона не усвідомлювала, що Міранда — це дуже вимоглива і деспотична жінка. Енді доведеться пройти через багато випробувань, щоб довести, що вона гідна цієї роботи.

Цей фільм — це історія про те, як непросто досягти успіху в світі моди. Він також показує, що навіть найвідчайдушніші мрії можуть стати реальністю, якщо не здаватися.

Шахрайки

Філліс і Марі — дві абсолютно різні жінки, які об'єднуються для того, щоб навчитися мистецтву обману. Філліс — це молода і наївна дівчина, яка мріє про багатство і розкіш. Марі — досвідчена шахрайка, яка хоче навчити Філліс, як досягти успіху в цьому нелегкому бізнесі.

Дівчата починають працювати разом і незабаром стають дуже успішними. Вони обманюють багатих і знаменитих людей, заробляючи величезні гроші. Однак їхня діяльність не залишається непоміченою, і їх починають переслідувати.

Цей фільм — це історія про те, як легко можна потрапити в халепу, якщо не знаєш, як поводитися з грошима. Він також показує, що навіть найталановитіші шахраї рано чи пізно потрапляють на гачок.

Кохання та інші ліки

Джеймі — молодий лікар, який спеціалізується на лікуванні хвороби Паркінсона. Він завжди був успішний у справах серця, але в нього не склалося з роботою.

Одного разу Джеймі зустрічає Меггі, яка страждає на першу стадію хвороби Паркінсона. Меггі — це красива і розумна жінка, яка не збирається здаватися хворобі.

Джеймі і Меггі закохуються один в одного, і їхні стосунки допомагають їм подолати труднощі, з якими вони стикаються.

Цей фільм — це історія про те, як любов може перемогти будь-які перешкоди. Він також показує, що навіть у найважчих ситуаціях можна знайти щастя.

Один день

Ема і Декстер — випускники Едінбурзького університету, які вперше зустрілися 15 липня 1988 року. Їхні шляхи розійшлися після всього одного дня, проведеного разом.

Ема залишилася в Лондоні, а Декстер поїхав до Парижа. Попри відстань, вони пообіцяли зустрічатися щороку в цей самий день, незалежно від того, що приготує їм доля.

Протягом років їхнє життя було наповнене непередбачуваними обставинами, злетами й падіннями, хвилинами слави й годинами відчаю. Однак незмінним залишалося тільки одне — кожного 15 липня Ема і Декс знову зустрічалися, не зважаючи на всі труднощі.

Скільки років мусило пройти, перш ніж їм стало зрозуміло, що вони не можуть існувати один без одного?

Цей фільм — це історія про кохання, яке проходить випробування часом. Він також показує, що навіть найскладніші стосунки можуть бути міцними, якщо є справжні почуття.

Фільми з Енн Гетевей — це історії про сильних і незалежних жінок, які досягають успіху в житті. Вони показують, що неможливо перешкодити жінці, яка знає, чого хоче.

Раніше у "Телеграфі" ми згадували три фільми про видатного вченого, які демонструють, що обмежень не існує та все можливо.