5 фільмів, які піднімуть настрій навіть у найпохмуріший день

Читать на русском
Автор
1173
Кіно - це чудовий спосіб подолати поганий настрій (фото створене з допомогою ШІ) Новина оновлена 10 січня 2024, 15:17
Кіно - це чудовий спосіб подолати поганий настрій (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Ці фільми не тільки розважають, але й надихають

Усі ми іноді відчуваємо поганий настрій. Це може бути викликано різними причинами, наприклад, важким днем на роботі, розчаруванням у стосунках або просто поганою погодою. У такі моменти хочеться знайти щось, що допоможе підняти настрій та повернути радість до життя.

Одним із ефективних способів подолання поганого настрою є кінотерапія. Фільми можуть допомогти нам відчути емоції, з якими ми боремося, побачити світ з іншого боку та знайти надію.

Ось топ-5 фільмів, які допоможуть вам підняти настрій та позбутися поганого настрою:

1. Стажер (2015 рік)

Бен — пенсіонер, який не хоче сидіти вдома та вирішувати кросворди. Він вирішує розпочати новий етап життя і стає стажером в офісі модного онлайн-магазину. На новому місці роботи Бен знайомиться з Джулією, успішною бізнес-леді, яка спочатку ставиться до нього з недовірою. Однак з часом вони стають друзями, а Бен допомагає Джулії по-новому поглянути на життя. Цей фільм — це чудова історія про дружбу, любов до життя та віру в себе. Він подарує вам заряд позитивних емоцій і допоможе повірити в те, що все можливо.

2. Арахісовий сокіл (2019 рік)

Цей захоплюючий фільм розповідає історію Зака, молодої людини з синдромом Дауна, яка мріє стати борцем. Він втікає з будинку догляду і зустрічає Тайлера, рибалку, який стає його незапланованим наставником і другом. Вони разом вирушають у пригодницьку подорож, що розповідає про мрії, дружбу та пошуки свободи. Фільм відзначається своєю автентичністю і здатністю зачіпати серця.

3. Зроблено в Італії (2020 рік)

Цей зворушливий фільм є розповіддю про відносини батька (Ліам Нісон) і сина (Майкл Річардсон), які їдуть в Тоскану, щоб продати старий сімейний будинок. У процесі вони зіштовхуються з минулим та вчаться розуміти та цінувати один одного. Фільм вражає своєю щирістю та прекрасними італійськими пейзажами, а також темами втрати, любові та примирення.

4. Очима собаки (2019 рік)

Цей фільм є унікальною розповіддю про життя гонщика, відображену через очі його вірного собаки Енцо. Фільм показує, як Енцо намагається зрозуміти людські емоції та життєві обставини, надаючи глядачам унікальний погляд на людські стосунки, амбіції та випробування.

5. 2+1 (2016 рік)

Ця легка і весела французька комедія розповідає історію Самюеля, який раптово дізнається, що стане батьком. Несподівано в його житті з'являються два незнайомці, які допомагають йому підготуватися до батьківства. Фільм досліджує теми відповідальності, непередбачуваності життя та радості від випадкових зустрічей, що можуть змінити все.

Ці фільми не тільки піднімають настрій, але й нагадують нам про важливість кохання, дружби, сімейних цінностей та здатності радіти життю.

Раніше "Телеграф" уже опублікував матеріал про 7 фільмів, які зображують холодну зиму, охоплюючи теми від катастрофічних подій до історій про виживання.