Накличете біду: які речі заборонено розбивати

Читать на русском
Автор
1348
Існує безліч прикмет, які пов'язані з розбитими речами (зображення створено за допомогою ШІ)
Існує безліч прикмет, які пов'язані з розбитими речами (зображення створено за допомогою ШІ)

Ми підкажемо, чому не варто розбивати речі

Люди вірять у прикмети з давніх-давен. Існує безліч прикмет, які пов'язані з розбитими речами. Деякі з них мають позитивне значення, а інші — негативне.

Які речі заборонено розбивати?

Ось кілька речей, які заборонено розбивати згідно з народними повір'ями:

  • Дзеркало. Розбите дзеркало — це одна з найпоширеніших прикмет. Вважається, що якщо ви розбили дзеркало, то на вас чекає сім років нещастя. Щоб уникнути цього, потрібно зібрати всі осколки і закопати їх у землю.
  • Сіль. Розсипана сіль — це прикмета до сварки або розладу. Щоб уникнути цього, потрібно кинути через ліве плече тричі жменю солі.
  • Кераміка. Розбита кераміка, така як чашки, тарілки або вази, також вважається поганою прикметою. Вважається, що це може призвести до фінансових проблем або неприємностей в особистому житті.
  • Скло. Розбите скло також може бути поганою прикметою. Вважається, що це може призвести до хвороби або травми.
  • Яйце. Розбите яйце — це прикмета до несподіваних новин. Якщо яйце розбилося на чисту поверхню, то новини будуть хорошими. Якщо яйце розбилося на брудну поверхню, то новини будуть поганими.

Якщо ви розбили одну з цих речей, то не варто панікувати. Просто дотримуйтесь відповідних прикмет, щоб уникнути неприємностей.

Пам'ятайте, що прикмети — це лише вірування. Не варто надто серйозно ставитися до них. Однак, якщо ви вірите в прикмети, то краще дотримуватися їх, щоб уникнути неприємностей.

Раніше ми розповідали, чи правда, що розсипана сіль призводить до сварки.