Чому на морозі вимикається телефон і як цього уникнути: поради на екстрений випадок

Читать на русском
Автор
14964
Дізнайтеся, як допомогти телефону
Дізнайтеся, як допомогти телефону. Фото Freepik

Дізнайтеся, що робити, коли на морозі вимикається телефон

Взимку, особливо коли сильні морози, телефон може вимикатися сам собою, коли побував на вулиці. Таке трапляється через те, що від холоду телефон може різко розряджатися. Ми вже розповідали, що робити, якщо смартфон впав у сніг, а сьогодні ділимося порадами, як діяти, якщо телефон вимикається на морозі.

Найчастіше у виробництві мобільних телефонів використовуються літій-іонні та літій-полімерні акумулятори, пише apostrophe.ua. Такі батареї, на жаль, уразливі перед холодами, тому можуть різко сідати і, відповідно, телефон вимикається.

Що робити, щоб телефон не вимикався на морозі?

Найочевидніший варіант — не брати з собою телефон надвір, коли там сильний мороз. Або хоча б постарайтеся не діставати його із сумки чи кишені на відкритому повітрі.

Дуже важливо, щоб телефон був у чохлі, це допоможе хоч трохи захистити його від холоду. На зиму можна придбати утеплений варіант чохла, який зробить пристрій менш уразливим у мороз.

Якщо потрібно на морозі відповісти на повідомлення або прийняти виклик, робіть це максимально швидко. Дзвінки обмежте до 3-5 хвилин.

Носити телефон на вулиці потрібно у дальній кишені куртки, ближче до тіла, яке виробляє тепло.

Також варто уникати різких перепадів температур. Не можна заносити пристрій із сильного морозу до дуже теплого приміщення. А на зарядку ставити тим більше не можна, якщо телефон щойно був на вулиці, зачекайте щонайменше 2-3 години.

Раніше "Телеграф" розповідав, що потрібно зробити негайно, якщо телефон впав у воду. Дізнайтеся про п’ять швидких кроків.