Прості кроки до багатства: чотири обряди, які можуть перетворити ваш гаманець на справжній магніт для грошей

Читать на русском
Автор
2370
Осінь багата на магічні ритуали
Осінь багата на магічні ритуали. Фото Телеграф

Завершення року має особливу фінансову енергетику

Листопад – місяць осінньої задуми та підготовки до зими. Також це період, коли за допомогою давніх обрядів можна привернути удачу та гроші. У народній традиції цей час багатий на магічні ритуали, які мають сприяти благополуччю та фінансовій стабільності. Ось чотири обряди, які, за переказами, здатні відкрити двері до достатку.

Обряд "Золотий ключик до багатства"

На зорі листопада, коли перші промені сонця відбиваються від золотавого листя, варто здійснити простий, але символічний обряд. Візьміть невеличкий ключ (краще якщо він буде старовинним) і обв'яжіть його зеленою стрічкою – кольором зростання та процвітання. Покладіть ключ під поріг вашого дому на одну ніч. Вранці покладіть його у гаманець. Вірять, що такий "золотий ключик" відкриє двері до нових фінансових можливостей.

Ритуал "Монетний дощ"

Для цього обряду знадобиться кілька монет різного достоїнства. У повний місяць вийдіть на вулицю, киньте монети вгору та уявіть, як гроші "падають" на вас, як дощ. Після цього зберіть монети та покладіть їх у червоний мішечок – символ енергії та пристрасті, який, за повір'ям, притягує багатство.

Магічний "Віночок успіху"

Створіть віночок з лаврових листків – рослини, яка здавна асоціюється з перемогою та успіхом. До віночка можна додати гілочки розмарину для залучення ясності та фокусу у фінансових справах. Повісьте його на вхідні двері, аби успіх "входив" у ваш дім разом з кожним гостем.

Чарівний "Гаманець достатку"

Оновіть свій гаманець – оберіть модель зеленого кольору, який символізує зростання та відновлення. У новий гаманець вкладіть три монети різного номіналу, листок лавра та краплину ефірної олії м'яти для залучення грошових потоків. Носіть його з собою, особливо при здійсненні важливих фінансових операцій.

Нагадаємо, що також можна залучити талісмани, які допомагають вирішити фінансові проблеми. До прикладу, покласти в гаманець певну купюру. Також для фінансових успіхів потрібно бути енергійним і гарно спати. А гарний сон захистить цей ритуал.