Коли міняти постільну білизну, аби привабити удачу: існує день, коли це не варто робити

Читать на русском
Автор
13761
Ліжко має потужний енергетичний відбиток
Ліжко має потужний енергетичний відбиток. Фото Телеграф

Потрібно стежити за чистотою постільної білизни і її станом

Щоб день починався свіжим і енергійним, важливий не лише глибокий сон, а й якість середовища, в якому ви спите. Люди здавна вигадували обряди, які покращують сон. Постільна білизна — це не лише покривало. Вона здатна зберігати і передавати енергію, створюючи атмосферу спокою або, навпаки, невпевненості.

Частота заміни білизни: Незалежно від езотерики, гігієнічні стандарти радять змінювати постіль щонайменше один раз на тиждень. Проте з точки зору енергетики, краще це робити в новий місяць, коли природа і космос починають новий цикл, запрошуючи нас оновити своє середовище. Відповідно, міняти її не варто о повні.

Який колір вибрати: Кольори мають свою вібрацію. Білий колір символізує чистоту, синій — спокій, а рожевий — любов. Вибираючи колір, спробуйте відчути, яка вібрація вам потрібна саме зараз.

Матеріал білизни: Натуральні тканини, такі як бавовна чи льон, забезпечують кращий обмін енергією. Вони дозволяють шкірі "дихати" і не блокують природний обіг енергії тіла під час сну.

Ритуал прання: Перед пранням зробіть невеликий ритуал очищення: можна просто тримати білизну в руках і уявляти, як з неї виходить вся негативна енергія. Це допоможе "відпустити" весь стрес і негаразди минулого тижня.

Сушіння: Сонце — джерело живої енергії. Сушіння

Водночас найголовніше у догляді за постільною білизною — це ваше ставлення. Бережіть її, як символ вашого особистого простору і зони комфорту. Нехай ваша постіль завжди буде чистою, свіжою та енергетично насиченою, адже саме від неї залежить, наскільки відпочилим та зарядженим позитивом ви прокинетеся на новий день.

Нагадаємо, що для гарного сну також не варто спати навпроти дзеркала. Ще одна давня прикмета говорить про те, що не варто спати ногами до дверей.