Одна хитрість допоможе продовжити термін служби батареї вашого ноутбука

Читать на русском
Автор
Ви робите помилку при зарядженні ноутбука
Ви робите помилку при зарядженні ноутбука. Фото Pixabay

Заряджайте свій пристрій правильно

Щоб продовжити термін служби батареї ноутбука, важливо дотримуватися простих правил заряджання пристрою. Підключайте акумулятор до розетки лише за необхідності. Також не рекомендується постійно використовувати ноутбук, підключений до мережі.

Постійне підключення ноутбука до зарядного пристрою цілодобово небажане, оскільки це може негативно позначитися на працездатності та терміні служби акумулятора. Встановлено оптимальний рівень заряду, при якому слід підключати пристрій до мережі, пише rd.com.

Що не можна робити з ноутбуком

Постійне підключення комп’ютера до зарядного пристрою, навіть при його невикористанні, негативно впливає на акумулятор. Це пов’язано з тим, що оптимальний стан батареї комп’ютера – не повністю заряджена і не повністю розряджена. Уникайте тривалого увімкнення комп’ютера без необхідності та не використовуйте його до повного розряду.

Як правильно заряджати ноутбук

Ідеальні відсотки заряду вказують на необхідність підключення ноутбука до розетки. Фахівці радять підтримувати заряд пристрою на рівні 50-80%. Хороша практика – включати комп’ютер у мережу вранці, потім відключати його, коли він повністю заряджений, та використовувати від батареї до кінця дня.

Раніше ми писали, як грамотно користуватися ноутбуком. Є п’ять правил.