Чекайте на новий етап у житті: які знаки Зодіаку у квітні 2024 розлучаться з другою половинкою

Читать на русском
Автор
2367
Квітень принесе розлучення трьом знакам Зодіаку
Квітень принесе розлучення трьом знакам Зодіаку. Фото Freepik

Представникам цих знаків не варто приймати поспішних рішень

У квітні 2024 життя трьох знаків Зодіаку зазнає кардинальних змін. Період ретроградного Меркурія вплине на деяких людей негативно і змусить розлучитися з другою половинкою. Однак це принесе їм новий етап у житті та повністю переверне їх внутрішній світ.

Три знаки Зодіаку розчаруються у коханні у квітні 2024. Про це розповіли на порталі "Вісник".

Які знаки Зодіаку розлучаться у квітні

Лев

Зірки пророкують вам зраду коханої людини. Однак не варто поспішати з висновками. Переконайтеся, чи це дійсно так і лише після цього приймати рішення. Однак якщо все ж вдасться виявити зраду, Леви не зможуть з цим змиритися та пробачити. Тому для вас буде краще розійтися. Не варто влаштовувати скандали — побережіть нерви та ментальне здоров’я.

Козеріг

Ретроградний Меркурій матиме на вас та ваші стосунки неабиякий вплив. Є ризик розлучитися. Якщо серйозних проблем не буде виявлено, не варто робити поспішні висновки і впадати у депресію через непорозуміння з коханою людиною. Так, проблеми можуть виникнути, однак ви зможете їх подолати, якщо буде чути і розуміти один одного.

Овен

У період ретроградного Меркурія є ризик зради з вашого боку. Якщо не хочете втратити кохану людину, не піддавайтеся спокусам, яких буде дуже багато у квітні. Проводьте багато часу з другою половинкою, щоб усвідомити, що вона — саме та, людина, яку ви шукали все життя.

Раніше "Телеграф" розповідав, які знаки Зодіаку у квітні зіштовхнуться з кризою. Цей місяць стане для них складним періодом.