Гороскоп Таро на тиждень: Левів чекає на успіх, а Козорогів, — гармонія

Читать на русском
Автор
72901
Зробили розклад Таро для кожного знаку Зодіаку на тиждень із 5 по 11 лютого 2024 року
Зробили розклад Таро для кожного знаку Зодіаку на тиждень із 5 по 11 лютого 2024 року

Розповідаємо, що чекає на всі знаки найближчим часом

Перша половина лютого у 2024 році в деяких не обійдеться без різних труднощів та емоційних гойдалок, проте інші навпаки саме зараз зможуть стати на ноги, ухвалити вдалі рішення та змінити життя на краще.

Про це говорять карти Таро, які випали у розкладі для всіх знаків Зодіаку на тиждень із 5 по 11 лютого 2024 року включно.

Овен — перевернутий Самітник

Ця карта вказує на те, що наступного тижня хтось або щось може турбувати Ваш спокій, Ви будете схильні сперечатися з усім світом і дарма ігнорувати чужу допомогу.

Телець — Сімка жезлів

Насамперед ця карта мужності та конфронтації. Вона говорить про те, що в якійсь із сфер життя на Вас чекає боротьба, непроста ситуація, але, якщо Ви виявите сміливість і рішучість, все владнається на краще.

Близнюки — перевернутий Диявол

Зазвичай це карта токсичності, страху та помилок, але в перевернутому вигляді вона навпаки вказує на те, що Ви наберетеся сили та хоробрості, щоб почати звільнятися від маніпуляцій та негативу, які тиснули на Вас останнім часом у якійсь із сфер життя.

Рак — перевернуті Закохані

Найближчого тижня Ваші емоції можуть стати сильнішими за розум, через що є загроза прийняття не найвірніших рішень. Також можуть дати знати про себе якісь хвороби.

Лев — Туз мечів

Це карта тріумфу та перемоги. Вона обіцяє процвітання, особливо тим, хто працює мізками, а не м’язами. У найближчий тиждень Ви прийматимете правильні рішення, які допоможуть наблизитися до успіху.

Діва — перевернута Трійка пентаклів

У цьому положенні карта вказує на халтуру. Через недосвідченість та відсутність особливого бажання Ви можете філонити в різних аспектах, починаючи від роботи та закінчуючи стосунками з іншими людьми.

Терези — перевернута Шістка пентаклів

Незабаром у Вас можуть виникнути труднощі фінансового характеру, через що варто відмовитися від азартних ігор та укладання угод, велика можливість обману. Також найближчим часом Ви можете відчути холод із боку партнера у стосунках.

Скорпіон — Світ

Ця карта обіцяє тріумф та процвітання. Вона вказує на те, що скоро Ви зможете наблизитися до матеріального та сімейного благополуччя. Також зараз добрий час для поїздок.

Стрілець — перевернута Десятка пентаклів

У звичайному положенні карта називається Владикою багатства, але у перевернутому навпаки попереджає, що Ваше фінансове та матеріальне благополуччя може опинитися під загрозою. Уникайте підписання важливих документів та фінансових ризиків.

Козоріг — Двійка пентаклів

Ще ця карта називається Владика гармонійної зміни. Якщо останнім часом Вам було важко знаходити баланс між особистим життям, емоціями, роботою та іншими справами, то незабаром це може хоч трохи, але змінитись.

Водолій — Блазень

На наступному тижні Вам може бути можливість різко змінити щось, зайнятися новою справою, випробувати новаторський підхід. Гайда, при цьому слухайте голос своєї внутрішньої дитини, це буде Вам корисно.

Риби — Колісниця

Найближчим часом Ваш розум переважуватиме емоції, через зараз буде вдалий час для вирішення важливих питань, позбавлення всього зайвого і старого, початку здорового способу життя.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" розповідав, що чекає на всі знаки Зодіаку до кінця лютого за картами Таро.