Весна настане рано: якою буде погода у Києві у лютому

Читать на русском
Автор
18586
Прогноз погоди у Києві на лютий 2024
Прогноз погоди у Києві на лютий 2024. Фото kashtan.news

Може потеплішати до 12-13 градусів

Зима 2023-2024 року вже не раз дивувала киян і українців в цілому перепадами температур, снігопадами, різкими потепліннями. Лютий обіцяє стати в Києві досить теплим місяцем без сильних морозів і з майже весняними днями.

Лише окремими днями температура повітря вночі опускатиметься нижче нуля градусів Цельсія. Про це можна судити за прогнозами одразу кількох метеорологічних сайтів.

Згідно з даними Meteofor, мінусові температури вночі можуть бути 7-9 січня і в другій половині місяця, проте похолодання буде незначним, і вдень очікується знову плюсова температура. Також буде досить багато хмарних днів із дощем або мокрим снігом.

Прогноз погоди у Києві на лютий 2024 від Meteofor
Прогноз погоди у Києві на лютий 2024 від Meteofor

На <МЕТА> Погода обіцяють, що 11-13 лютого буде сильне потепління до рекордних 12-13 градусів тепла вдень, при цьому вночі теж буде 6-9 градусів вище за нуль. Однак триватиме це майже весняне тепло недовго, після чого температура знову опуститься.

Прогноз погоди у Києві на лютий 2024 від Мета Погода
Прогноз погоди у Києві на лютий 2024 від Мета Погода

Нагадаємо, раніше "Телеграф" розповідав, що зима в Україні триває більше не три місяці, — так вважає завідувачка відділу кліматичних досліджень та довгострокових прогнозів погоди УкрДМІ Вазіра Мартазінова.