Будуть як нові: як випрати брудні кухонні рушники

Читать на русском
Автор
24684
Рушники, які ми використовуємо на кухні, мають бути ідеально чистими (зображення створено за допомогою ШІ)
Рушники, які ми використовуємо на кухні, мають бути ідеально чистими (зображення створено за допомогою ШІ). Фото Телеграф

Ми підкажемо, як випрати кухонні рушники, щоб були ідеально чистими.

Кухонні рушники — це один з найважливіших предметів у будь-якому будинку. Вони використовуються для миття рук, посуду, столів і інших поверхонь. Тому важливо, щоб вони були чистими та свіжими.

Однак кухонні рушники часто бувають дуже брудні. Вони вбирають у себе жир, бруд і запахи. Якщо їх не випрати правильно, вони можуть стати джерелом інфекції. Про це пише ТСН.

У цій статті ми розповімо вам, як випрати брудні кухонні рушники, щоб вони були як нові.

Поради для прання кухонних рушників

  • Перш за все, видаліть з рушників будь-які залишки їжі або жиру. Для цього ви можете скористатися мильним розчином або спеціальним засобом для видалення жиру.
  • Потім замочіть рушники в теплій воді з милом або пральним порошком. Замочування допоможе розм'якшити бруд і жир, і їх буде легше відіпрати.
  • Прання кухонних рушників слід проводити при температурі не нижче 60 градусів Цельсія. Це допоможе вбити бактерії і мікроби, які можуть накопичуватися на рушниках.
  • Використовуйте якісний пральний порошок або засіб для прання. Вони допоможуть ефективно видалити бруд і жир з рушників.
  • Використовуйте якісний пральний порошок або засіб для прання
  • Після прання ретельно прополощіть рушники. Це допоможе видалити залишки миючого засобу.
  • Сушити кухонні рушники слід в добре провітрюваному приміщенні. Не використовуйте сушильну машину, оскільки це може пошкодити рушники.

Додаткові поради

  • Якщо рушники сильно забруднені, ви можете замочити їх перед пранням в розчині з оцту і води. Оцет допоможе розм'якшити бруд і жир.
  • Ви також можете додати в пральну машину кілька крапель ефірної олії. Це надасть рушникам приємний аромат.
  • Якщо у вас кольорові рушники, будьте обережні при пранні. Використовуйте спеціальний пральний порошок для кольорової білизни.

Щоб кухонні рушники служили вам довше, не використовуйте їх для витирання рук після миття посуду. Для цього краще використовувати паперові рушники.

Слідуючи цим порадам, ви зможете легко відіпрати брудні кухонні рушники і зробити їх як нові.

Раніше "Телеграф" розповідав, в якій кімнаті треба сушити речі взимку. Також, ми писали, які підручні засоби допоможуть відбілити старі рушники та прибрати жовтий наліт із виробів.