Не мотлох, а раритет: які речі з СРСР колекціонери готові купити за великі гроші

Читать на русском
Автор
55898
Які речі з СРСР можна дорого продати
Які речі з СРСР можна дорого продати. Фото Згенеровано ШІ ("Телеграф")

За деякі речі можна отримати кілька тисяч гривень

Деякі речі з часів СРСР, які багато хто звикли вважати мотлохом, дуже цінні для колекціонерів. Вони готові купувати їх за величезні гроші.

Якісь речі з цього списку можуть завалятися у вас на горищі. Варто на них звернути увагу, адже є ті, для кого ці предмети мають велику цінність і вони можуть їх викупити. Про це пише РБК-Україна.

Ялинкові іграшки

Радянські ялинкові іграшки — це одна з речей, на яку завжди є попит. Фігурки у формі овочів, тварин, бурульок, казкових героїв тощо, швидко знайдуть свого покупця. У середньому їх продають 50-70 гривень за штуку. Проте, деякі екземпляри продають і по 1000 гривень.

Порцелянові статуетки

Це ті статуетки, які були вдома чи не в кожного. Досі деякі колекціонують ці предмети й готові платити за них великі суми. Їх продають в Інтернеті від 500 до 8 тисяч гривень.

Годинник

Настінні годинники радянського виробництва дуже цінуються серед продавців антикваріату, навіть якщо вони не в робочому стані. Їх можна продати від 500 до 20 тисяч гривень. Все залежить від їх розміру та стану.

Поштові марки

За поштові марки згодом СРСР колекціонери також готові віддавати чималі суми. Рідкісні чи лімітовані поштові марки можуть коштувати тисячі гривень. В інтернеті можна зустріти оголошення, де цілий альбом марок продають від 1 до 15 тисяч гривень.

Урожай фотоапарат

Раніше цей предмет вважався майже елементом розкоші, оскільки вони були в дефіциті. Зараз ця річ все ще є цікавою для колекціонерів. Загалом такий фотоапарат продають за ціною від 300 до 2 тисяч гривень. Знову ж таки, все залежить від стану цієї техніки.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" писав про те, якими були заклади фастфуду в СРСР та які страви пропонували громадянам.