Перевірте чи є вони у вас: мобільні додатки, які значно полегшать вам життя

Читать на русском
Автор
7895
Мобільні додатки відіграють ключову роль у спрощенні нашого повсякденного життя (фото створене з допомогою ШІ)
Мобільні додатки відіграють ключову роль у спрощенні нашого повсякденного життя (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Вони повинні бути у кожного в смартфоні

Мобільні додатки сьогодні займають важливе місце у нашому житті, спрощуючи різноманітні аспекти нашого щоденного існування. Чи то йдеться про фінансове управління, чи бронювання подорожей, для кожної потреби знайдеться відповідний додаток.

Вони є нашими помічниками у багатьох сферах, наприклад, деякі додатки допомагають стежити за менструальним циклом, як зазначено у матеріалах 1plus1.

Давайте розглянемо перелік найефективніших і корисних мобільних додатків, на які варто звернути увагу:

1. Планувальники

Планувальники — це незамінні помічники для тих, хто хоче бути більш продуктивним. Вони допомагають нам відстежувати свої завдання, зустрічі та інші зобов'язання.

До популярних планувальників належать Google Calendar, Todoist, Wunderlist та Microsoft To-Do.

2. Навігаційні програми

Навігаційні програми — це must-have для тих, хто часто подорожує або просто не хоче заблукати у незнайомому місті. Вони допоможуть вам швидко і легко знайти дорогу до потрібного місця. До популярних навігаційних програм належать Google Maps, Waze та Maps.me.

3. Фітнес-трекери

Фітнес-трекери допомагають нам стежити за своїм здоров'ям та фізичною активністю. Вони відстежують кількість кроків, спалених калорій, пройдену відстань та інші параметри. До популярних фітнес-трекерів належать Apple Watch, Fitbit та Garmin.

4. Додатки для навчання

Додатки для навчання можуть допомогти нам вивчити нову мову, освоїти нову навичку або просто покращити свої знання. До популярних навчальних додатків належать Duolingo, Memrise, Khan Academy та Babbel.

5. Додатки для розваг

Додатки для розваг можуть допомогти нам розслабитися та відпочити після важкого дня. До популярних розважальних додатків належать Netflix, YouTube, Spotify та TikTok.

Ось ще кілька корисних мобільних додатків, які можуть полегшити ваше життя:

  • Додатки для покупок: додатки таких компаній, як Amazon, AliExpress, Rozetka та інші, дозволяють нам робити покупки вдома, не виходячи з дому.
  • Додатки для доставки їжі: додатки таких компаній, як Uber Eats, Glovo та Raketa, дозволяють нам замовити їжу з улюблених ресторанів без необхідності виходити з дому.
  • Додатки для банкінгу: додатки банків дозволяють нам управляти своїми фінансами в будь-який час і в будь-якому місці.

Звичайно, це лише деякі з найкращих мобільних додатків, які можуть полегшити ваше життя. Вибір конкретного додатку залежить від ваших індивідуальних потреб і інтересів.

Раніше "Телеграф" розповідав, про накращі гаджети 2024 року. Must-have для всіх, хто хоче бути в тренді.