Вказала волхвам дорогу до Ісуса: яка зірка першою з'являється на Святвечір

Читать на русском
Автор
1127
Віфлеємська зірка вказала волхвам дорогу до новонародженого Ісуса Христа (зображення створено за допомогою ШІ)
Віфлеємська зірка вказала волхвам дорогу до новонародженого Ісуса Христа (зображення створено за допомогою ШІ)

Ми підкажемо, яка зірка з'являється першою на Святвечір

Святвечір — це особливий день у християнському календарі, коли прийнято дотримуватися суворого посту. У цей день традиційно готують 12 пісних страв, які символізують 12 апостолів.

За традицією, на Святвечір, коли на небі з'являється перша зірка, всі члени сім'ї збираються за столом і починають вечерю. Вважається, що ця зірка — це Віфлеємська зірка, яка вказала волхвам дорогу до новонародженого Ісуса Христа.

Яка ж зірка першою з'являється на Святвечір?

На це питання немає однозначної відповіді. За астрономічними розрахунками, на території України першою з'являється Венера — найяскравіша зірка сузір'я Ліри. Однак, за народними повір'ями, першою з'являється Сіріус — найяскравіша зірка сузір'я Великого Пса.

Сіріус — це найяскравіша зірка на нічному небі. Вона видима з усіх куточків Землі, крім північних широт. Сіріус є зіркою головної послідовності, що означає, що він отримує енергію від ядерного синтезу водню в ядрі.

Венера — це також дуже яскрава зірка, але вона не така яскрава, як Сіріус. Врна є блакитною зіркою головної послідовності.

Яку зірку вибрати?

Це питання, на яке кожен повинен відповісти сам. Якщо ви вірите в народні повір'я, то можете вибрати Сіріус. Якщо ви більше вірите в астрономію, то можете вибрати Венеру. Або ж ви можете вибрати будь-яку іншу зірку, яка вам подобається.

Незалежно від того, яку зірку ви виберете, не забудьте подивитися на небо на Святвечір. Це прекрасна можливість насолодитися красою зимового неба і подумати про народження Ісуса Христа.

Нагадаємо, ми вже писали, коли починати колядувати.