Як не можна поливати орхідеї: поради квітникарів

Читать на русском
Автор
35594
Орхідеї вимагають особливого догляду (зображення створено за допомогою ШІ)
Орхідеї вимагають особливого догляду (зображення створено за допомогою ШІ)

Ми підкажемо, як не можна поливати орхідеї

Орхідеї — це красиві і примхливі рослини, які вимагають особливого догляду. Одним з найважливіших аспектів догляду за орхідеями є полив. Якщо ви поливаєте орхідею неправильно, ви можете її занапастити.

Ось кілька поширених помилок, які роблять квітникарі при поливі орхідей:

  • Поливати орхідею надто часто. Орхідеї — це епіфіти, тобто вони ростуть на деревах і отримують вологу з повітря. Вони не потребують багато води, і надлишок води може призвести до загнивання коренів.
  • Поливати орхідею холодною водою. Орхідеї — це тропічні рослини, і вони люблять теплу воду. Поливати орхідею холодною водою може призвести до стресу і навіть загибелі рослини.
  • Поливати орхідею під час цвітіння. Під час цвітіння орхідеї особливо чутливі до перезволоження. Тому краще утриматися від поливу орхідеї в цей період.
  • Поливати орхідею занадто багато. Орхідеї люблять, щоб їх коріння висихало між поливами. Якщо ви поливаєте орхідею занадто багато, коріння може загнити.

Щоб правильно поливати орхідеї, дотримуйтесь наступних порад:

  • Поливайте орхідею тільки тоді, коли її коріння повністю висохнуть. Ви можете перевірити стан коренів, піднявши орхідею з горщика. Якщо коріння світлі і еластичні, то рослина не потребує поливу.
  • Поливайте орхідею теплою водою. Температура води повинна бути близько 25 градусів Цельсія.
  • Поливайте орхідею під крапельним поливом або зануренням. Під час поливу зануренням повністю занурте орхідею в воду на 15-20 хвилин. Потім дайте рослині стекти і помістіть її назад в горщик.
  • Уникайте поливу орхідеї під час цвітіння.

Якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви зможете уникнути найпоширеніших помилок при поливі орхідей і зберегти здоров'я своїх рослин.

Раніше "Телеграф" писав, як підгодувати орхідею взимку, щоб вона не чахнула.