Матимете глибший і спокійніший сон: що варто класти під подушку, якщо погано спиться

Читать на русском
Автор
6063
Іноді такі ритуали допоможуть налаштуватися на сон
Іноді такі ритуали допоможуть налаштуватися на сон. Фото Телеграф

Пам’ятайте, що важливо не тільки вибрати правильний предмет або рослину, але й правильно налаштуватися на сон

Здоровий сон є невід’ємною частиною повноцінного життя кожної людини. В наш час, коли стрес та напруженість стають постійними супутниками, важливо знайти способи забезпечити собі міцний і спокійний нічний відпочинок. Українські традиції та народні повір'я пропонують нам безліч способів і методів, які можуть допомогти в цьому. Іноді це заборони, такі як не спати ногами до дверей. А іноді й корисні поради.

Одним з таких стародавніх методів є використання певних предметів та рослин, які кладуть під подушку або поблизу ліжка для поліпшення якості сну. Народна мудрість стверджує, що це не тільки допомагає заспокоїти нервову систему, але й може приносити хороші сни та захищати від нічних кошмарів.

  • Лаванда – це одна з найпопулярніших рослин, яку рекомендують класти під подушку. Відома своїми заспокійливими та релаксуючими властивостями, лаванда може допомогти зменшити стрес та покращити якість сну. Невеликий мішечок з сушеною лавандою під подушкою – і ви помітите, як ваш сон став глибшим та спокійнішим.
  • Валеріана – ще одна рослина, яка відома своїми седативними властивостями. Маленький мішечок з валеріаною під подушкою може допомогти вам швидше заснути та забезпечити спокійний сон протягом усієї ночі.

Деякі люди вважають, що під подушку варто покласти і невеликий амулет або оберіг. Наприклад, мішечок з полином вважається сильним захистом від злих духів та кошмарів. Обережно вибирайте амулет, оскільки важливо, щоб він був налаштований на позитивну енергетику та гармонію.

Подушка з гречаним лушпинням також може стати відмінним вибором для поліпшення якості сну. Така подушка не тільки підтримує правильне положення шиї та голови під час сну, але й забезпечує хорошу вентиляцію, запобігаючи перегріву.

Каміння та кристали також можуть використовуватися для поліпшення якості сну. Аметист вважається одним з найкращих каменів для сну, він відомий своїми релаксуючими властивостями та здатністю сприяти мирним сновидінням.

Нагадаємо, що традиційно під подушку клали й мішечок з сіллю. Адже сіль вважається очисником простору. Також для кращого сну туди можна було покласти лавровий лист — традиційну спецію, що вважається потужним оберегом.