Не витрачайте гроші даремно: 5 ознак того, що смартфон не варто купувати

Читать на русском
Автор
3488
Не ігноруйте потенційні ознаки поганої якості
Не ігноруйте потенційні ознаки поганої якості. Фото Телеграф

Вибір смартфона – це відповідальне завдання, яке вимагає уважного вивчення характеристик, якості збірки та відгуків інших користувачів

З динамічним розвитком технологій мобільні телефони стали невід'ємною частиною нашого щоденного життя. Вони служать нам не лише для зв'язку, а й як інструменти для роботи, навчання та розваг. Проте, з різноманіттям моделей та виробників на ринку, виникає питання, як визначити, які смартфони варті уваги, а які краще обійти стороною.

Перше, на що варто звернути увагу – це якість збірки. Недорогі матеріали та слабке з'єднання елементів можуть свідчити про низьку якість продукту. Пластиковий корпус може легко подряпатися або тріснути, а недостатньо міцне кріплення екрана може призвести до його відшарування.

Другим аспектом є характеристики. Застарілі процесори, мала кількість оперативної пам'яті та низька роздільна здатність екрана можуть зробити використання смартфона неефективним і неприємним. Погана якість камери також може бути показником того, що виробник економив на комплектуючих. Не думайте, що вам не потрібно стільки оперативної чи звичайної пам'яті. З часом розробники додатків перестають оптимізувати їх під слабші системи, тому один і той самий додаток після оновлення може просто не захотіти працювати на вашому телефоні.

Третім фактором є автономність пристрою. Якщо смартфон швидко розряджається, це може свідчити про низьку якість акумулятора або неоптимізоване програмне забезпечення. Також важливо перевірити, чи є можливість заміни акумулятора.

Ще одним індикатором якості смартфона може бути його програмне забезпечення. Відсутність оновлень, багато попередньо встановленого софта, який не можна видалити, та нестабільна робота системи – все це ознаки того, що виробник не приділяє належної уваги підтримці свого продукту. Також варто звернути увагу на прошивку. Якщо ви купуєте телефон на базі Android, то "гола" операційна система може бути ознакою того, що виробник економить на власному ПЗ. Дізнатися про прошивку ви можете в розділі "Налаштування" і "Про телефон".

Ну і звісно, відгуки інших користувачів. Перш ніж придбати смартфон, варто ознайомитися з відгуками інших покупців. Це допоможе отримати об'єктивну інформацію про можливі проблеми і недоліки конкретної моделі.

Нагадаємо, що іноді виникає потреба купити й б/в телефон. Але тут варто бути ще обережнішим і знати, як не купити "кота в мішку". А для того, щоб ваш телефон краще служив, знайти, чого не варто робити з ним у громадському транспорті.