Захист і аромат у кожному кроці: чому варто покласти лавровий лист у взуття

Читать на русском
Автор
6250
Лавровий лист зробить вашу подорож легкою
Лавровий лист зробить вашу подорож легкою. Фото Телеграф

Лавровий лист вважається серйозним оберегом

Лавр – це не тільки чудова спеція для наших улюблених страв, а й могутній оберіг, який використовувався з давніх-давен. Зокрема й для притягнення грошей. Серед численних повір'їв та звичаїв нашого народу існує і така, що пропонує покласти лавровий лист під устілку взуття. Дізнаймось, яка цінність таїться в цьому древньому обряді.

Лаврове дерево завжди вважалося символом перемоги та величі. А його листя було оберегом від злих духів і невдач. Легенди стверджують, що лавровий лист, покладений у взуття, витягує з нього негативну енергію, що накопичується під час наших мандрівок.

Згідно з народними повір'ями, лавровий лист у взутті також допомагає відчути легкість під час ходіння та зменшує втому після тривалого дня на ногах.

Уявіть, що кожен ваш крок наповнений силою та енергією, що притягує до вас успіх у всьому. Ось яку роль відіграє лавровий лист. Він стає магнітом для позитивних подій і зустрічей.

Не можна забувати про приємний аромат лаврового листа. Він релаксує, знижує рівень стресу та наповнює вас позитивною енергією на весь день.

Нагадаємо, що лавровий лист може розкрити свої дивовижні властивості, якщо покласти його під подушку. Також ця спеція має інший спосіб застосування в езотериці. Лавровим листом можна обкурити будинок й захистити його від злих сил.