Краще не тримати орхідеї вдома: чому ця краса може бути небезпечною

Читать на русском
Автор
11233
Орхідеї — це не найкращі прикраси для будинку
Орхідеї — це не найкращі прикраси для будинку. Фото Телеграф

Краще дізнатися більше про особливості догляду за красивою квіткою

Орхідеї завжди вважалися символом краси, загадковості та екзотики. Ці квіти здатні прикрасити будь-який інтер'єр, додати йому нотки розкоші та елегантності. Проте, чи знали ви, що деякі повір'я та дослідження радять утримуватися від тримання орхідеї вдома? Давайте розглянемо три причини, чому ця красуня може не бути найкращим вибором для вашої оселі.

  • Енергетика рослини. Згідно з деякими давніми віруваннями, орхідея є "енергетичним вампіром". Вона може поглинати енергію інших рослин та навіть людей, які перебувають поруч. Це може призвести до відчуття втоми, апатії або навіть депресії у тих, хто довго перебуває поруч з цією рослиною.
  • Токсичність для домашніх тварин. Хоча орхідеї не вважаються отруйними для людей, деякі види цих рослин можуть бути небезпечними для ваших улюбленців. Якщо ваша кішка або собака вирішить скуштувати листя чи квітку, це може призвести до розладів травлення.
  • Вимогливість у догляді. Орхідеї — це дуже вибагливі рослини. Вони потребують особливого підходу, правильного поливу, освітлення та вологості. Якщо ви не готові витрачати час на догляд за цією рослиною, вона може швидко в'янути та гинути.

Якщо ви вже маєте орхідею вдома або плануєте її придбати, обов'язково дізнайтеся про особливості догляду за конкретним видом. Також слідкуйте за своїм самопочуттям та здоров'ям домашніх тварин. І, можливо, розмістіть її в місці, де ви не проводите багато часу, щоб зменшити можливий негативний вплив на вашу енергетику.

Нагадаємо, що є інші рослини, які негативно впливають на нашу енергетику та гармонію. До прикладу, фікус та інші можуть приносити невдачі через їх агресивну енергію. Інші, такі як грошове дерево атмосферу завдяки своїй позитивній енергії.